Fandom

Falkon 2009 w Lublinie

www.falkon.konwent.plPrzed nami jeszcze wakacyjne konwenty, a tymczasem już można zaplanować jesienny wyjazd do Lublina na ogólnofantastyczny Falkon, na którym oczywiście nie zabraknie Gwiezdnych Wojen. Poniżej znajdziecie informacje od organizatorów:

"Kilka dni temu w sieci pojawiła się oficjalna strona Falkonu 2009. Konwent odbędzie się w dniach 13-15 listopada, oczywiście w Lublinie.

Tegoroczna edycja Falkonu jest wyjątkowa, ponieważ już po raz dziesiąty odbędzie się on w mieście nad Bystrzycą. Z tej okazji organizatorzy przygotowują wyjątkowe atrakcje, o których wieści będą sukcesywnie zamieszczane na stronie: www.falkon.konwent.pl.

Już teraz możecie zarejestrować się na oficjalnym forum Falkonu 2009 i wziąć udział w dyskusji o powstającym konwencie. Liczymy na Wasze głosy!

Oczywiście na Falkonie nie zabraknie bloku poświęconego Gwiezdnym wojnom. Lubelski konwent będzie jedną z ostatnich okazji do świętowania 30-lecia Star Wars w Polsce. Już dziś możecie zgłaszać wszelkie uwagi i sugestie co do bloku poświęconego gwiezdnej sadze. Na Wasze propozycje czekamy na oficjalnym forum Falkonu w tym miejscu."


Temat na forum.Tagi: Falkon (35) Konwent (437) Lublin (87)

Komentarze (1)

Dobrze się zapowiada. Pewnie będzie fajnie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.