Fandom

LXVIII Imperiada: Szczegóły

Wedge

Jak już informowaliśmy, za tydzień, w sobotę 20 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie wrocławskich fanów. Oto szczegóły (by Wedge):

Drodzy panie i panowie, raz jeszcze pragnę zaprosić wszystkich chętnych, krewnych i znajomych na niezapomniane i pozytywnie zakręcone spotkanie wrocławskich fanów Gwiezdnych Wojen! Przypominamy raz jeszcze, że to wiekopomne wydarzenie pod nazwą 68. Imperiady odbędzie się w sobotę 20 czerwca w naszej rodzinnej knajpie "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Zbiórka jak zwykle o godzinie 11:45 pod Empikiem w Rynku, natomiast początek spotkania tradycyjnie odbędzie się o godzinie 12:00. A co w programie? Same pyszności i niespodzianki, czyli między innymi:

* Konkurs Z NAGRODAMI o Wojnach Klonów! Myślisz, że wiesz wszystko o tym najbardziej olorinowym (czyt. przekoksiarskim) okresie Gwiezdnych Wojen? Przybądź wyposażony w wiedzę z seriali, książek oraz komiksów i spróbuj przetrwać legendarne pytania autorstwa Urthony! Na zwycięzców czekają cenne nagrody (serio!)

* Konkurs "Poznaj swój fanklub"! Ten konkurs sprawdzi co naprawdę wiemy o sobie i uwaga - tym razem nie będzie wolno korzystać z Naszej-Klasy!

* Dyskusja "Trylogia KOTOR jako trzecia trylogia?" Wyraź swoje zdanie na temat nowego zwiastunu gry "The Old Republic" i spróbuj odpowiedzieć na pytanie, czy trzy legendarne gry stoją na równi z wyczekiwaną przez fanów kolejną trylogią?

* Kazanie Mesjasza - tym razem Wasz Ukochany Przywódca, Słońce Wrocławia, Ojciec Chrzestny, Wódz Naczelny, Komandor Płaszczka i Bóg-Imperator opowie Wam o książce "Moc Wyzwolona" przekazując Wam złote myśli na temat tej pozycji.

* Konwenty, konwenty - a zatem "Inne Sfery", "NiuCon" oraz "StarForce" i plany z tym związane.

* Spotkania wakacyjne - nadchodząca lipcowa inwazja na Wałbrzych oraz sierpniowe ognisko!

* A oprócz tego tradycyjne harce i swawole z gyrosem szeherezadą special w tle, Panem Chochlą oraz kucykami Pony!

Jak zwykle serdecznie zapraszamy fanów z całej Polski oraz prosimy o zgłaszanie godziny swojego przyjazdu na dworzec celem wystawienia szlachetnych komitetów powitalnych! Serdecznie zapraszamy, przybywajcie z prędkością warp! Do zobaczenia we Wrocławiu! :)


Temat na forum.Tagi: Wrocław (344)

Komentarze (3)

Tam trzeba byc :D

O KotORze to był sobie porozmawiał :D.

Brzmi bardzo zachęcająco...szkoda tylko, że akurat przed samym początkiem sesji połączonej z obroną...ech:/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.