Fandom

Wyniki majowych konkursów Star Wars Extreme

SWExtreme

Poznaliśmy już zwycięzców majowej edycji Nieustających Konkursów Star Wars Extreme. Nagrody za swoje teksty otrzymają:

Artykuł prasowy:
1. miejsce - Adakus (recenzja gry „Knights of the Old Republic”) – nagroda: miecz świetlny
2. miejsce - obiwan04 (recenzja fanfilmu „Store Wars”) – nagroda: figurka Star Wars
3. miejsce - Piotr Mitelsztet (recenzja gry „The Empire Strikes Back”) – nagroda: figurka Star Wars


Tekst twórczy:
1. miejsce - Kasis (opowiadanie „Konwent”) – nagroda: miecz świetlny
2. miejsce - Marta Świtała (wiersz „W odległym czasie w dalekim miejscu...”) – nagroda: figurka Star Wars
Wyniki konkursu rysunkowego dla dzieci - nagrodzone i wyróżnione prace - znajdziecie w tym miejscu na stronie SW-Extreme.com.


Na spragnionych nagród fanów czekają kolejne nagrody w czerwcowej edycji Nieustających Konkursów na Star Wars Extreme. Ponownie będzie można zgłosić do konkursu swój: artykuł prasowy, tekst twórczy, bądź rysunek – jeżeli oczywiście nie ukończyliście 12 roku życia! Do wygrania figurki Hasbro z linii „The Clone Wars”. Wszelkie potrzebne informacje na temat konkursów znajdziecie tutaj. Termin wysyłania prac konkursowych mija 30 czerwca, na szczęście najgorszym co może was spotkać w przypadku jego przekroczenia, będzie przeniesienie waszej pracy na konkurs lipcowy.

Wszystkim biorącym udział życzymy powodzenia!Tagi: Star Wars Extreme (55)

Komentarze (31)

"...but I'll never survive with Dead Memories in my heaaaaaaart..." <3

Luke S -> A czy ja ci przypadkiem nie mówiłem już kiedyś, że jesteś chodzącą, marną prowokacją?

Adakus powinien dostać porządne kazanie w Kościele,zamiast miecza świetlnego :P

tak czy siak gratulacje dla nagrodzonych :)

Ja grałem w strategie turowe i crpg, a typowe rpg omjałem.
btw, napisałem ze specem od gatunków nie jestem. W recenzji wymieniłem to z czym sam się spotkałem grając w gry.

Adakus-znaczy jak to elementy systemu turowego i RPG, przecież system turowy to jeden z systemów gry RPG (no i niektórych strategii ;) ).

Sorym ale recenzent nie jest specem od gatunków gier. Btw, system jaki został wybrany w KotORze wykorzystuje elementy gry turowej i o to mi chodziło w recenzji. Gra jest mieszanką systemów gier: turowej, rpg i przygodówki.

Nadiru-KotoR nie jest grą turową, a to, że ataki są co regularny odstęp czasu znaczy że jest to gra RUNDOWA, ale nie TUROWA. To jest różnica. Na przykład w takim Baldur's Gate postaci też atakują co jakiś czas, ale nawet twórcy powiedząże to gra w czasie rzeczywistym. Poza tym opcja pauzy może występowaćtylko w walce w czasie rzeczywistym. To tyle ;)

nie żebym się czepiał, ale czerwiec ma tylko 30 dni ;)

Nie da się ukryć, że to jest gra o turowym systemie walki, Bart - gdyby było inaczej, taki Carth Onasi strzelałby ze swoich blasterów ogniem ciągłym, a nie co dwie-trzy sekundy. A że nie wciskamy żadnej ikonki "Next Turn" to już zupeeełnie inna sprawa, heh.

nie wiedziałem, że KotOR to gra w systemie turowym...

czego się człowiek nie dowie czytając inne serwisy :P

A Hasbro oczywiście ma bezdenną kieszeń nagród da naszych konkursów... Wake up, people. Albo to, albo tamto - dodatkowej kategorii nikt nie zrobi.

Nadiru Radena -> Ale Ty nagród nie dajesz tylko Hasbro funduje więc Heavy ma rację, zrobic konkurs rysunkowy w dwóch kategoriach dla "dzieci" i "dorosłych" :)

HMM -> Ekhm, rozumiem, że w zamian za który konkurs? Ten na tekst twórczy czy artykuł prasowy? Bo z czegoś trzeba by było zrezygnować...

Nadiru Radena --> Właśnie to mnie wkurza: że jest z założenia dla dzieciaków. Rozumiem, chcą przyciągnąć dzieci do SW, ale tę funkcję spełnia już doskonale TCW. Nie, żebym był przeciwny takim konkursom dla małolatów, ale mogliby zrobić konkurs na rysunek w dwóch kategoriach wiekowych...

ale pożyczałem od Ogóra.
to nie oddaje. :>

Loodwik -> Ogórowi nie musisz tylko obiwanowi04! :P

Ogór, to skoro wygrałeś nagrodę, to Ci nie muszę oddawać tych 10zł, nie?
:P

Heavy Metal Mando>>> gdyby w konkursie na rysunek wyrzucili wszystkie prace nie na temat to by została tylko jedna. I szczerze mówiąc powinni tak zrobić.

Ano szkoda - konkurencja niewielka powinna zachęcać do udziału, a tu tak mało chętnych... Szczególnie dziwne, bo w takiej bastionowej fanfikowni jest kilkadziesiąt nazwisk z kilkunastoma świetnymi fanfikami. Recenzentów wprawdzie mniej, ale też mają się przecież czym pochwalić.

Jak miałem 7 lat to umiałem narysowac przynajmniej X-Winga czy też TIE Fightera tak, żeby z mojego rysunku było widac, że tam "starwarsy" są :P Ech, czemu wtedy nie było takich konkursów :P A tych prac nie rozumiem, w którym epizodzie były takie sceny?:P

Mnie przeraża ;) ogrom nadesłanych prac rysunkowych, szkoda że w innych kategoriach nie ma tylu zgłoszeń.

Nagrody jak zawsze takie sobie, ale prztynajmniej są warte sporo.

Dzorf-weź nie reklamuj SWCP w takim miejscu, to wygląda jakbyś krzyczał ,,hej, patrzcie na nas, my też mamy konkursy, tak jak SWEx!", jak jakieś małe dziecko które chce być zauważone :/

Wszędzie teraz są konkursy, nawet na SWCP :P
Heavy -> Dla mnie rysujesz genialnie, to u mnie byś zawsze wygrał :D

Nie wiem czemu ale prawie wszystkie prace które wzieły udział w konkursie rysunkowym śmierdzą mi Star Trekiem. Kompletnie nie widze w nich SW.. no moze w tym pierwszym. Ale za to pedalskie kolory ubrań, dziwne twarze, "super nowoczesne" budynki.. to wszystko pasuje mi bardziej do ST. :P

zapraszam na konkursy na www.star-wars.com.pl - zakładka w kategoriach KONKURSY

Bądź co bądź konkurs rysunkowy ma być z założenia dla dzieciaków, a dwa pozostałe dla tzw. 'poważnych fanów', heh. Dajcie szansę młodszym - nawet jeśli zaczęli z TCW (autentycznie współczuję), to później sięgną po książki, komiksy i... będą jak my! (co akurat nie musi znaczyć nic dobrego, heh)

Ja chyba nie rozumiem o co chodzi w tej drugiej, zwycięskiej pracy, ani w kilku innych :/

Heavy Metal Mando--> Zgadzam się. Jak zobaczyłem prace które nadesłano, to żadna mi się z SW nie kojarzyła :(

Ten limit wieku w konkursie rysunkowym jest chory.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.