Fandom

Kanał YouTube łódzkich fanów

Łódzki Fanklub SW

Lokalne fandomy w Polsce nie przestają się prężnie rozwijać. Z przyjemnością przedstawiamy kanał Łódzkiego Fanklubu SW założony na portalu YouTube.com.

Kanał znajdziecie pod adresem - www.youtube.com/user/LodzkiFanklubSW
A na nim m.in. relację z 12. spotkania łódzkich fanów:Tagi: Łódź (177) Relacja (276) YouTube (133)

Komentarze (8)

Miło że w naszym mieście mamy fans klub
Koniecznie muszę odwiedzić pozdrawiam .

tja, a ja jestem z Łodzi i nigdy dotrzeć nie mogę...
Wstydź sie Asturas, wstydź :P

Gratuluje pomysłowości. Naprawdę wspaniała idea. Niechaj Moc będzie z wami :D!

muszę przyznać, że łódzki fanklub jest godny podziwu. moim zdaniem to chyba najlepiej rozwijający się fanklub w Polsce. powodzenia i niech będzie z wami!

Inicjatywa? Mamy takich ludzi. Wiedza? Wiedzą więcej niż sami z tego sobie zdają sprawę. A mapa? A to nasz Roan z własnej inicjatywy wbija nam wiedzę do głowy na temat: "Jak ta bardzo, bardzo odległa galaktyka wygląda i dlaczego." Znaczy, przypomnieć sobie co, jak i dlaczego i wrysować to na mapie. Na przykład... Hegemonia Tion vs Huttowie. Gdzie, kiedy, dlaczego, co było później... I tak dalej. Pestka... dla Roana. I Katarna... I Sergy van Oly... I ShVagRa... I... Niestety nie dla [droida]. Na następnym spotkaniu i tak nas z tego odpytał (quiz) bo wiadomo, powtarzanie jest...

co z tą mapą zrobiliście? ;p
a tak w ogóle to fajna inicjatywa ;)

Mam nadzieje ze Konfederacja będzie kiedyś miała tylu członków co np. Łódzki fandom czy Bydgoski :D No ale pewnie do tego czasu zdążę się wyprowadzić do warszawy albo do poznania :D

W tej Lodzi to maja fajnie, plakaty Dziedzictwa na blokach, makiety niszczycieli wieksze od blokow i spotkania, na ktorych robia cos wiecej niz picie piwa. To sie nazywa rozwoj!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.