Fandom

Zahcon 2009 - rozpiska godzinowa

Zahcon
Już w tym tygodniu w piątek rozpocznie się ósma edycja konwentu Zahcon, tym razem oznaczony numerkiem 2009. Konwent jest organizowany z przerwami od roku 2000, a tegoroczny skupia się na Gwiezdnych Wojnach, z racji 30-lecia naszej ukochanej sagi.

O specjalnych gościach którzy mają odwiedzić w ten weekend Toruń, mogliście przeczytać w tym. newsie. Przypominamy że ze świadka fandomowego odwiedzi nas reżyser, scenarzysta i aktor Staszek Mąderek.

Więcej wstępnych informacji o Zahconie 2009 mogliście przeczytać w tym newsie. Tam znajdziecie między innymi informacje o niepełnoletnich na konwencie, lokacje imprezy, koszty, a więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie konwentu.
Natomiast w tym newsie można podpatrzeć blog Star Warsowy na imprezie. Poniżej znajdziecie rozpiskę godzinową wszystkich punktów programu. Ich opisy w powyższym newsie, oraz na podanej wcześniej oficjalnej stronie fanklubu.


ROZPISKA GODZINOWA

Toruńskie Imperium Star Wars zaprasza wszystkich chętnych do przybycia. Osoby mające problemy z dojazdem, odbiorem z dworców itp. proszone są o kontakt vice prezesem TISW, Dragonem pod numer gadu-gadu 6122081.


Tagi: Toruń (146) Zahcon (4)

Komentarze (10)

chyba już od 15:00 będą wpuszczać

Mandus -> Tak od 16:00, 17:00. O 16:00 jest SW-sowy RPG, a o 17:00 pierwsza starwarsowa prelekcja :)

Od której można się wbijać do szkoły? Planuję być jakoś z rana w Toruniu bo dawno tam w celach rekreacyjnych nie byłem i nie wiem czy od razu do szkoły walić czy na browar do ogródka jakiegoś:D

bolek jak zwykle pisał na fleku ;P

blog Star Warsowy ? :-)

Ja stawiam się na bank. Nie wiem jeszcze czy w piątek czy w sobotę, ale raczej w piątek.

Bolek, weź cały termos kawy <3

Jestem na focie?!

prezicz rządzi swoją postawą! i ta twarz, tajemniczo ukryta pod kapturem.
ale stroju revana można pozazdrościć.

The Thron Empire Strikes Back ;D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.