Książki

Przykładowe strony z ''The Complete Vader''

StarWars.com

Oficjalna pokazała osiem plansz z zapowiadanego już u nas przewodnika skupionego wokół tylko jednej postaci – najmroczniejszego Lorda Vadera. Przypomnijmy, że "Star Wars: The Complete Vader" autorstwa Rydera Windhama oraz Petera Vilmura, ma mieć 192 stron zapełnionych informacjami o powstaniu, ewolucji, gadżetach i olbrzymim wpływie na popkulturę Dartha Vadera.
Okładkowa cena albumu to 60 dolarów ameryańskich lub 30 funtów brytyjskich. Premierę albumu zaplanowano na 27 października.

Tagi: Pete Vilmur (17) Przewodnik (159) Ryder Windham (101)

Komentarze (12)

jest to pozycja po prostu nie do ominięcia!!!! xP

Fajna jest wstawka z Devilwords :D.

Powiem krótko : kupię to :D

Vergresso -> najlepiej nauczysz sie języka czytajac literature w oryginale. Na przykladzie Legacy of the Force: Betrayal czytalem przez 2 tygodnie, a Inferno i dalej w 2-3 dni. tak wiec... czytaj i chłoń obczyzne :P

Sky-> Najlepiej zaczynać od komiksów, tam jest mało tesktu :P, ale ja naprzykład kiedy niezrozumiem którejś z "chmurek" zaczynam już tylko obrazki oglądać :P

Vergesso -> naprawdę warto czytać po angielsku, zwłaszcza SW, które motywuje Cię do brnięcia dalej... Aczkolwiek nie polecałbym zaczynać od tej pozycji, jaką jest "The Complete Vader". Wydasz sporo kasy i będziesz sfrustrowany, że tak wolno Ci idzie. Ja na Twoim miejscu spróbowałbym albo z jakąś książką młodzieżową, albo np. z nowym przewodnikiem po chronologii - bardzo pożyteczna i ciekawa lektura, i myślę, że spokojnie dałbyś radę.

Hmm, teraz kryzys, książka będzie droga :(

Gdyby była niższa cena, kupiłbym ją, nie zważając na to, że jest napisana po angielsku.

Vergesso -> Jak znam życie, będzie to napisane przystępnym językiem, więc aż takie wertowania słownika chyba nie będzie potrzeba.

Burzol -> To prawda, ale obawiam się, że przez większość przewodnika musiałbym ślęczeć ze słownikiem, co trochę zabiłoby przyjemność z czytania.

Choć z drugiej strony, możnaby spróbować ;)

Vergesso -> Produkty SW są najlepsze do nauki angielskieg :).

Eh, jakbym dobrze znał angielski, to bym sobie chętnie kupił, nawet bym nie zważał na cenę, o ile by mi zostały na to oszczędności. Ale tak to raczej się najpierw podszkolę w języku, a potem pomyślę o kupnie.

60$ czyli coś ponad 2 stówy, ale zawartość wygląda na wartą uwagi i to bardzo.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.