Wojny Klonów

Pierwszy sezon ''The Clone Wars'' na DVD i Blu-ray

StarWars.com

Ukazała się zapowiedź pełnego amerykańskiego wydania na DVD i Blu-ray całego pierwszego sezonu "Wojen Klonów". Oba wydania, które ukażą się w USA 3 listopada, mają zawierać całe 22 odcinki serialu, w tym siedem w wersjach reżyserskich, 64-stronicowy dziennik produkcyjny, krótkie materiały dokumentalne do każdego odcinka, ponadto na wydaniu Blu-ray znajdzie się dodatkowy materiał o nazwie "Archiwa Świątyni Jedi" zawierający szczegółową bazę danych dotyczącą produkcji serialu.

Szczegóły wydania:

Cały sezon pierwszy serialu "Star Wars: The Clone Wars" prezentowany w obrazie szerokoekranowym w językach angielskim, hiszpańskim i francuskim dźwięku 5.1 DTS i z angielskimi, hiszpańskimi i francuskimi napisami.

Wśród dodatków znajdą się:

  • Siedem odcinków w Wersji Reżyserskiej: Rising Malevolence, Shadow of Malevolence, Lair of Grievous, Rookies, Storm Over Ryloth, Innocents of Ryloth i Liberty on Ryloth
  • 22 krótkie dokumenty, które prezentują szczegóły powstawania serialu prowadzone przez Dave'a Filoniego i całą ekipę produkcyjną
  • Spektakularny 64-stronnicowy dziennik produkcji zawierający rysunki, notatki i szkice koncepcyjne dla każdego odcinka z sezony pierwszego
  • Tylko na Blu-ray: "Archiwa Świątyni Jedi": szeroka baza danych zawierająca materiały testowe, wczesne concept-arty, modele 3D i wczesne wersje animacji. Dzięki archiwom można poznać niezwykłą drogę powstawania serialu z dużym dodatkiem niespodzianek i nie prezentowanych nigdzie materiałów
Oba wydania w Stanach mają się ukazać 3 listopada, sugerowane ceny to 44,98$ za DVD i 59,99$ za Blu-ray.

Temat na forum.Tagi: Blu-ray (217) DVD (539) The Clone Wars (1318)

Komentarze (26)

czyli u nas pewnie w lutym ;] obawiam się trochę tego, ile będzie trzeba dać za BlueRay, ale mimo to... TAK!!!

Przyłączę się do zachwytów nad wydaniem całości serialu.:)

A w Polsce wyjdzie?

fajny box - taki mógłby zostać wydany w Polandii

Moje rączki już się trzęsą, kiedy wpadnie w nie wydanie Blu-ray. Okładka rzuca na glebę, a umieszczenie na niej Komandora Cody dobrym wyborem. Mnogość dodatków pokaże, jaki oGROM pracy został wykonany przy produkcji tego pięknego serialu, może nie którzy malkontenci pojmą ile to ciężkiej pracy i serca włożyli w TCW twórcy.

No i bardzo dobrze, TO jest warto kupić, a nie jakieś pojedyncze odcinki - frajerstwo.

emperator >> Ale każdy serial w Polsce jest wydawany tak samo jak na całym świecie czli w boxie (zawartość mamy zazwyczaj tylko oryginalną z wypasionymi dodatkami w postaci menu i dostępu do wybranych scen:-). Gazetówki bardzo często najpierw wychodzą pojedynczo ale ostatecznie wszystko i tak potem wychodzi w boxie. Nie róbmy już z nas nie wiadomo jakich biedaków:-)

Na 100% to co nie sprzeda się w egzemplarzach pojedynczych potem się opakuje katronem i pójdzie jako całość.

ale opakowanie!! normlanie palce lizać, tylko jest jeden problem, nie mam DVD ani Blu-Rey :P dalej ajdę na VHS xD- jestem harkorem :D

Wątpię, żeby wydali pełny full TCW w Polsce. Zgodzę się, że wydawają seriale na DVD, ale nasz rynek jest specyficzny. Mało kto kupi za 150 zł, prędzej Galapagosowi opłaca się wydać 4 płyty DVD.
A co do amerykańskiej okładki - super. Zastanawia mnie te 7 reżyserskich odcinków.

A okładka tego boxa bardzo ładna.

U nas na bank będzie podobnie. Sporo seriali tak wydają w Polsce, że najpierw pojedyncze odcinki, a potem się resztki w boxa zbiera.

wydanie very cool,takie jak powinno być a nie po parę odcinków,teraz będzie full wypas !!!

Balav -> Akurat w przypadku rodziców to wszystko zależy od tego, którzy rodzice są chętni wydać dużą sumkę na prezent dla swoich pociech.

Jak byłem w 3 klasie podstawówki, to większość(włącznie ze mną :P) miała fazę na karty z Pokemonami. W przypadku jednych było tak, że im rodzice kupowali na urodziny, imieniny, na Gwiazdkę, Wielkanoc, Mikołajki itp. bez większych narzekań. Ale byli i tacy rodzice, którzy w ogóle nie chcieli swoim dzieciom kupować tych kart niezależnie od tego, czy okazja była czy nie, tłumacząć że to wyciąganie pieniędzy.

Więc tutaj wiele zależy od rodziców.

Vergesso-> A bo tak sobie gdybam (przyznaję: mało mam podstaw do tego), że wydawca jednak celuje w main target serialu (a nie w fanów) dla którego oferuje odcinki wydawane w pakietach po kilka (coby rodziców było stać na zakup dla swych pociech). Hype na TCW pewnie wkrótce wśród nich minie (zastąpi je kolejny klon Ben 10 czy jak to tam się zwie) więc droższe wydanie całości sezonu mało się może opłacać. Niemniej liczę, że się pojawi (aczkolwiek na tak bogate wydanie jakie otrzymają Usańczycy nie liczę; i fakt - okładka brilliant). Dobra, dzienna dawka marudzenia wyczerpana:P

Balav -> A ja bym nie był takim pesymistą w tej sprawie. Mamy 2 kanały, które nadawały TCW, w Polsce są sprzedawane gadżety TCW, są też wydania zawierające kilka odcinków...dlaczego by więc nie miało być wydania zawierającego cały sezon?

jak będę miał za dużo kasy, to kupie! <3

Ogór --> Nie wiem jak blu-ray, dla mnie zbyt duży koszt, żeby kupić sobie odtwarzacz a do tego ceny za płyty są dla mnie kosmiczne...za równo w wypożyczalniach jak i w sklepach:D Ale przypuszczam że 4 płyty tyczą sie DVD i te wszystkie 4 płyty, książeczka i wersja reżyserska (która będzie zapewne zamiast krótszych wersji) będzie w jednym opakowaniu za 45 $

Zaraz, zaraz... Na Blu-ray'u zmieści się pewnie cały sezon z dodatkami, a cene 44,98$ mam traktować za jedną płytę DVD czy za cały sezon? Zmęczony jestem to nie ogarniam :) Zastanawia mnie czy będą ciągnąć dalej w Polsce wydawanie po parę odcinków i potem wypuszczą kompletny I Sezon czy tylko pojedyńcze DVD z 4/5 odcinkami?

ogór --> jak to bywa wersja reżyserska jest dłuższa ... przynajmniej ja nie spotkałam się z wersją reżyserską krótszą niż oglądany film/odcinek w kinie/telewizji.

Na allegro można już kupić wojny klonów (5 odcinków, przesyłkę wysyłają po premierze DVD:d) za 45 zł jeżeli nasza cena zgadza się z ceną w dolarach to 135 zł za cały sezon na 4 płytach z takimi dodatkami to raczej nie duzo ... chyba:D Nie znam się Nigdy nie kupowałam seriali;/

ogór -> ponoć cały sezon jest na 4 płytach DVD.

Z całego TCW-badziewia powiem, że okładka jest przezajebista, a sam wydanie... tłuste.

Gdybym był fanem...

okładka zajebista...

Ile płyt DVD wchodzi w skład pierwszego sezonu TCW? Ciekaw jestem tych wersji reżyserskich, czyżby były dłuższe? :)

W naszem pięknem kraju pewnie pełnego wydania nie uświadczym i skończy się na wydawaniu pakietów z poszczególnemi odcinkami.

Ciekawe jak to bedzie u nas, pociagna wydawanie DVD odcinkowo czy wydadza od razu pelna wersje.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.