Różne

Kolejny numer "SW Insider" nadchodzi

StarWars.com

Już niedługo, bo 28 lipca, w sklepach pojawi się kolejny, 111. już numer czasopisma "Star Wars Insider", jak zwykle posiadający dwie okładki - wizerunek Cada Bane'a będzie ozdobą "zwykłego" wydania, zaś Aurra Sing pojawi się na okładce wersji dostarczanej do wybranych sklepów.A w numerze między innymi:

- Wywiady z Kevinem Kinerem (autorem muzyki do The Clone Wars), Mercedes Ngoh (Rystal z "Powrotu Jedi"), Sethem Greenem, Matthew Senreichem, Breckinem Meyerem, Donaldem Faisonem i Abe Benrubim (wszyscy z "Robot Chicken") a także Kennym Bakerem i Coreyem Burtonem, aktorem dubbingowym (m. in. głos Cada Bane'a),

- Pierwsze spojrzenie na nową pozycję książkową czyli "The Essential Star Wars Atlas",

- Przegląd gadżetów z Artoo,

- i inne rubryki.

Warto dodać, że "SW Insider" pojawia się również w Polsce, na przykład w Empikach.Tagi: Czasopisma (234) Star Wars Insider (184) Titan Magazines/Titan Books (97)

Komentarze (9)

KWMB fajnie by było jakby jakieś polskie wydawnictwo zaczelo wydawać polskiego insidera

fajne okładki

Mam propozycję dla Egemont-u. Może wydacie polską edycję Insidera?

Lord Sidious -> Hmm, ostatnio byłem w Empiku na Rynku i w działach, gdzie ewentualnie mógłby być Insider nie widziałem SW Magazine. Gdzie to ukryli? W sumie to pierwszy raz mam zamiar nabyć to czasopismo, bo zawsze jakoś znajdowałem inny sposób na wydanie tych czterech dyszek, ale teraz jak już mam mocne postanowienie to znaleźć nie mogę.

Balav - samych oryginalnych amerykańskich Insiderów we Wrocławiu już nie ma, praktycznie odkąd licencję przejął Titan. Ale tym samym brytyjski Star Wars Magazine stał się już zupełnie Insiderem (ten sam wydawca, co się dziwić). I brytyjskie wydanie bez problemu we Wrocławiu można kupić, niektórzy gromadzą go od lat ;).

We wrocławskich empikach nie widziałem daaawno (albo źle patrzę). Niedługo jadę do Poznania, więc może tam dorwę (rok temu były), bo w sumie nabrałem ochoty na zakup Insidera (chociaż w sumie nie wiem czy te cztery - pięć dych nie wydać na jakąś książkę, chociaż zaległych tytułów w domu sporo czeka).

w warszawei w emipku mowili mi ze juz od miesiecy nie sprowadzaja go...

aura sing to koksiarz.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.