TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Nowelizacja i album AOTC :-( UPDATE 2

2002-04-24 20:24:00

I wbrew zapowiedziom dziś nie można było zakupić nowelizacji Ataku klonów, przynajmniej w większości polskich miast. Nie wiem co prawda jak to było w Warszawie, ale we Wrocławiu jej dziś nie było. W księgarni na Rynku, w budynku Biblioteki Wojewódzkiej powiedziano mi, że książki z Amberu oni dostają we wtorki, czwartki i soboty. Niestety wczoraj nie było tej książki, na co sprzedawcy bradzo liczyli, być może będzie jutro, albo w sobotę. W Empiku Megastore powiedziano mi, że dziś późnym popołudniem, albo wieczorem mają dostać dużą dostawę, lecz nie potrafili odpowiedzieć, czy będzie tam Atak klonów. Kazali przyjść jutro z rana (co pewnie uczynię ;)). jedI natomiast dziś zwiedził prawie cały Kraków w poszukiwaniu nowelizacji i nic. Dowiedział się, że książka powinna się ukazać do końca tygodnia, albo najpóźniej miesiąca.
Z Albumem jest dokładnie tak samo. W USA zresztą też jest podobnie, gdyż album, który powinien już tam być, jeszcze się nie ukazał i jest zapowiadany na 30 kwietnia. Ale przynajmniej mają już nowelizację.
Update (22:30) Dochodzą nas wieści z różnych części Polski, że w Poznaniu, Bydgoszczy, Katowicach jest podbonie. Paweł Szymczak donosi, że choć widzał już książkę, to nie można było jej jeszcze zakupić. Niestety nie wiadomo dlaczego. Wg jego informacji, w Katowicach będzie można ją zakupić na 100% w niedziele i być może wcześniej. Skąd wynika ten stan rzeczy, niestety nie wiadomo. Ja mam nadzieję, że uda mi się ją kupić jutro.
Update 2 (25-04-2002, 12:55) Dziś niestety również nie udało mi się znaleźć ani albumu, ani nowelizacji. Jednakże Watto16 oraz Robert herbu, donoszą że w Krakowie i Warszawie jest podobnie. Watto16 napisał, że nowelizacja ma być prawie na 100% dostępna jutro w Krakowskim Empiku na rynku (podobno od godziny 9.00), natomiast Robert również podaje, że w Warszawie też dostał informacja, jakoby książka miała ukazać się jutro. Mnie dziś powiedziano, żeby zobaczyć w sobotę. No cóż miejmy nadzieję, że to jednak będzie jutro.
TAGI: Amber (526) R.A. Salvatore (48)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..