TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Komiksowe zapowiedzi na listopad

2009-08-12 18:33:15 StarWars.com

W sieci pojawiły się nowe zapowiedzi komiksowe. Tym razem jest ich całkiem sporo. I tak w listopadzie czytelnicy mogą spodziewać się kolejnych numerów takich serii jak: KOTOR, TCW, Invasion, Legacy oraz pojedynczego zeszytu pt. "Purge". Dodatkowo w styczniu Dark Horse przygotowuje zbiorcze wydania w postaci nowego Omnibusa i Trylogii Thrawna, a także kolejnego tomu SW Adventures.
Invasion #5: Refugees # 5(5)

Inwazja Yuuzhan Vongów szybko rozprzestrzenia się na galaktykę. Książe Finn Galfridian, którego planeta Artorias została zajęta, a rodzina rozdzielona przez Vongów, kształci się na Jedi pod okiem Luke’a Skywalkera, aby przygotować się na ratunek swojej rodziny i poprowadzić swoich ocalałych ludzi.
Pozostali członkowie rodziny królewskiej również pracują nad tym, aby się uratować! Matka Finna oraz siostra Kaye walczą przeciwko zabójczym wytworom bioinżynierii Yuuzhan Vongów, aby uciec z więzienia, a jeśli ojciec chłopca, Caled, wciąż żyje, to na pewno będzie przewodził ruchowi oporu na Artorias. Oby Caled żył i nadal walczył, gdy Finn przybędzie z pomocą!
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Colin Wilson, kolory Wes Dzioba, okładka Jo Chen. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: listopad 2009.

Temat na forum.
Purge: Seconds to Die

Po rozkazie 66 nastąpiła czystka Jedi, której przewodzi mroczny i przerażający Lord Sithów Darth Vader. Większość ocalałych Jedi ukrywa się aby przeżyć - ale nie wszyscy. Sha Koon, siostrzenica cenionego Plo Koona ledwie uciekła podczas ataku na świątynię Jedi i zadaje sobie wiele pytań na temat ciemnej strony. Sha Koon nie będzie się ukrywać lecz znajdzie inny sposób aby nadal pozostać Jedi – taki, który umieści ja bezpośrednio na drodze Dartha Vadera i Imperatora!
Scenariusz John Ostrander, okładka Travis Charest. Cena 3,50$, 40 stron. Premiera: listopad 2009.

Temat na forum.
The Clone Wars #10: Hero of the Confederacy # 1(3)

Anakin Skywalker, rycerz Jedi i bohater Republiki, został wyzwany przez początkującego bohatera Konfederacji!
Konfederacja jest zaopatrywana w nowsze i bardziej zaawansowane statki ze świata, który deklarował neutralność w Wojnach Klonów. Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi lecą na Valahari aby negocjować z władcami planety, jednak w świetle kolejnych wydarzeń okaże się, że dyplomacja może doprowadzić do wojny!
Scenariusz Henry Gilroy i Steven Melching, rysunki Brian Kolchak, tusz Dan Parsons, kolory Michael E. Wiggam. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: listopad 2009.

Temat na forum.
Knights of the Old Republic #47: Demon # 1(4)

Proces Demagola, spaczonego naukowca Mandalorian, nareszcie rozpoczął się na Coruscant - kierowany przez samego Jedi Malaka, ulubieńca fanów gry Knights of the Old Republic! Malak zamierza się upewnić, że Demagol, wzór prawdziwego zła i podstępu prezentowanego przez Mandalorian, stanie się przykładem i zostanie pociągnięty do odpowiedzialności w majestacie prawa.
Podczas procesu Zayne Carrick i jego przyjaciele uczą się wiele na temat oszustwa w ich własnych szeregach – i to co odkryją zagrozi życiu jednego z nich!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: listopad 2009.

Temat na forum.
Legacy #42: Divided Loyalties

Przymierze pomiędzy Galaktycznym Sojuszem a Imperium Roana Fela zostanie ponownie sprawdzone przeciwko Imperium Sith - a tym razem dołącza do nich grupa Jedi, którzy w końcu wyjdą z ukrycia!
Najnowszy członek Estadry Łotrów jest testowany w boju! A zdrajca czai się na pokładzie Sojuszu! Imperialny Rycerz i Jedi podejmują się niebezpiecznej misji! Jedi, Galaktyczny Sojusz, wojska Fela i Imperium Sithów, rozważają zmiany jakie przyniosła śmierć Dartha Krayta!
Scenariusz John Ostrander, rysunki Dave Ross, kolory Brand Anderson, okładka Chris Scalf. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: listopad 2009.

Temat na forum.
The Thrawn Trilogy - Hardcover

Pięć lat po upadku Imperium, Luke Skywalker jest pierwszym z nowych rycerzy Jedi. Han Solo i księżniczka Leia pobrali się, razem dźwigają niejedno brzemię Nowej Republiki. Jednak po drugiej stronie galaktyki jest jeszcze umierająca część Imperium - tym bardziej niebezpieczna w obliczu śmierci - i właśnie odkryła, że coś może przywrócić ją z powrotem do życia! Ostatni z wielkich admirałów Imperatora, admirał Thrawn, jest gotowy do zniszczenia Nowej Republiki - wszystko wskazuje na niepowodzenie Luke'a, Lei i Hana! Star Wars: The Thrawn Trilogy zawiera komiksowe adaptacje powieści Timothy'ego Zahna - "Dziedzic Imperium", "Ciemna Strona Mocy" i "Ostatni Rozkaz". Edycja w twardej oprawie, którą musisz mieć.

Scenariusz Mike Baron, rysunki Olivier Vatine, Fred Blanchard, Terry Dodson, Edvin Biukovic, Mathieu Laffray i inni. Cena 34,95$, 420 stron. Premiera: styczeń 2010.
Star Wars Adventures Volume #3: Luke Skywalker and the Treasure of the Dragonsnakes - TPB

Film "Imperium kontratakuje" pokazuje nam tylko niewielką część szkolenia Jedi Luke’a Skywalkera pod opieką Mistrza Yody. W tej historii, będziecie świadkami nigdy dotąd nie ukazanej część tego treningu, podczas którego Luke otrzymuje zadanie odnalezienia i odzyskania przedmiotu strzeżonego przez najbardziej śmiercionośne stworzenia na bagnach świata Dagobah: monstrualne smocze węże! Jest to najbardziej męcząca, niebezpieczna i zabłocona misja, z jaką Luke kiedykolwiek miał do czynienia!
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Daxiong. Cena 7,95$, 80 stron. Premiera: styczeń 2010.

Temat na forum.
Omnibus: Shadows of the Empire - TPB

Na początku w "Cieniach Imperium", Luke, Leia i Chewbacca są zdecydowani udaremnić plan Boby Fetta mający na celu dostarczenie unieruchomionego w karbonicie Hana Solo przed oblicze Hutta Jabby. Nasi bohaterowie nie zdają sobie jednak sprawy, że zadanie może okazać się o wiele trudniejsze niż mogliby przypuszczać. Darth Vader szuka Luke’a, w nadziei, że przeciągnie go na ciemną stronę. Dodatkowo pojawia się nowe zagrożenie, Xizor, bezwzględny przywódca przestępczej organizacji Czarne Słońce, który stara się zdobyć zaufanie Imperatora poprzez zabicie Skywalkera i obalenie Vadera! Następnie, w "Shadows of the Empire: Evolution", piękna replikantka - wcześniej zabójca pracujący dla Xizora – prowadzi poszukiwania swej ludzkiej strony, podczas gdy Luke Skywalker tropi ją po całej galaktyce, zdecydowany doprowadzić ją przed oblicze sprawiedliwości! I wreszcie, w "Mara Jade: By the Emperor's Hand", osobista zabójczyni Imperatora wykonuje swą ostatnią misję, zdecydowana osiągnąć sukces, mimo śmierci swego mistrza - nawet, jeśli miałoby to kosztować ją życie!
Ten ogromny zbiór prezentuje wszystkie ulubione postacie z oryginalnej trylogii Star Wars: Luke’a Skywalkera, księżniczkę Leię i Hana Solo! Zawiera historie napisane przez uznanych pisarzy Timothy’ego Zahna i Steve’a Perry’ego!
Scenariusz Steve Perry, Michael A. Stackpole, John Wagner, Timothy Zan, rysunki Carlos Ezquerra, John Nadeau, Kilian Plunkett, Ron Randall, rysunki Carlos Ezquerra, John Nadeau, Kilian Plunkett, Ron Randall i inni. Cena 24,95$, 408 stron. Premiera: styczeń 2010.
TAGI: Cienie Imperium (Shadows of the Empire) (28) Czystka (Purge) (29) Dark Horse Comics (797) Dziedzictwo (Legacy) (239) Henry Gilroy (75) Inwazja (Invasion) (63) John Jackson Miller (173) John Ostrander (184) Kilian Plunkett (45) Michael A. Stackpole (68) Omnibus (80) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) Star Wars Adventures (21) Steve Perry (30) The Clone Wars (1374) Timothy Zahn (241) Tom Taylor (49) TPB (138) Trylogia Thrawna (Thrawn Trilogy) (32)

KOMENTARZE (13)

 • LORD_VADER2009-08-14 22:35:39

  Co się stało Vaderowi na okładce Purge: Seconds to Die ? kto to rysował ? Jezu jak można było go tak spieprzyć

 • Rohlan Dyre2009-08-14 21:22:58

  No, trochę tych komiksów jest... Ale i tak interesuje mnie tylko KotOR.

 • N-11 Ordo2009-08-13 15:30:22

  Podnieśli się z tymi komiksami.

 • Elendil2009-08-13 10:33:56

  Revan_09 -->
  Przecież to jest dużo wcześniej...

  A tak poza tym to tyle różnorodnych komiksów.... żeby u nas tyle było po księgarniach... ehhh

 • Nestor2009-08-13 08:43:21

  November to Remember 2009 :o

 • promil2009-08-13 07:43:11

  ogór -> Dzięki ;).
  Dużo tych zapowiedzi tym miesiącu. I dobrze ;). Brakuje tylko Dark Timesa, ale on pewnie pojawi się we wrześniowych zapowiedziach.

 • Louie2009-08-13 01:33:16

  zomfg
  okładka KotORa rządzi.

 • Abe2009-08-13 01:08:43

  madafaka! November - good.

 • cwany-lis2009-08-12 21:53:19

  Sporo tego jak na jeden miesiąc - z miejsca importuję trylogię Thrawna !

 • ogór2009-08-12 19:43:39

  promil -> Popraw numerek przy SW Adventures :)
  Co do komiksów to czy w TCW Anakin i Obi-Wan znów się spotkają z Dooku? ;> KotOR i Purge II mnie najbardziej interesują, reszta to tam jako dodatek przeczytam :P

 • Revan_092009-08-12 19:02:28

  hm Malak który sprzeciwił się radzie prowadzi proces na Coruscant WTF? a ten zagrożony przyjaciel to pewnie Rohlan i Star Wars Adventures ciekawie się zapowiada.

 • Onoma2009-08-12 18:48:21

  Okładka Purge II skojarzyła mi się z okładkami Dark Empire :3

 • Aquenral2009-08-12 18:46:01

  Kiedy Legacy wróci do sześcioodcinkowych arców? :(

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..