Świat Filmu

''Something, Something, Something, Darkside'' na DVD

StarWars.com

Miłośnicy seriali animowanych dla dorosłych i amatorzy specyficznego poczucia humoru z pewnością pamiętają specjalny odcinek serialu "Family Guy" w całości poświęcony Gwiezdnym Wojnom o znanym poniekąd tytule "Blue Harvest". Już jakiś czas temu zapowiedziano drugi odcinek specjalny pod tytułem "Something, Something, Something, Darkside". Jak się okazuje premiera tego odcinka odbędzie się nie jesienią w telewizji, ale w grudniu i najpierw ukaże się na DVD i Blu-ray, dopiero potem zostanie wyemitowany w telewizji. I tak "Something, Something..." zostanie wydany na DVD i Blu-ray 22 grudnia 2009.
Poza filmem w trzech wersjach językowych: angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej, na obu wydaniach znajdą się też dodatki, wśród których zobaczyć będzie można między innymi: komentarz, wycięte sceny, czy dokument "The Darkside of Poster Art".

Przypomnijmy, że zapowiedziano też już trzeci odcinek specjalny "Family Guy", jednak nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się jego premiery. Jak pisaliśmy wcześniej początkowo odcinek miał nazywać się "The Great Muppet Caper", ale z powodu problemów związanych z prawem autorskim twórcy musieli zrezygnować z tego tytułu, najprawdopodobniej nowym tytułem będzie "We Have A Bad Feelings About This".Tagi: Blu-ray (208) DVD (530) Family Guy (27) Something, Something, Something Dark Side (4)

Komentarze (6)

Szkoda że nie we wrześniu ale warto czekać, Giggity:)!

jesli family guy ma poziom z ostatnich sezonow to chyba podziekuje

eee, nie oglądałem, FG mnie odstręcza

Blue Harvest był niezły, druga część może być lepsza.

A ja myślałem że dzisiaj jest premiera, po tytule newsa :D

cud. miód. goździki. fanfary, kwiaty kurde cokolwiek... blue harvest był po prostu genialny. czekam z niecierpliwością!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.