Książki

Kolejne obrazy z The Essential Atlas

Wookieepedia

Przedstawiamy kolejne obrazy i portrety z "The Essential Atlas", który kilka dni temu ukazał się w USA. Autorem, jak w przypadku poprzednich, jest Chris Trevas, a przedstawiają w kolejności: Ardusa Kaine'a, wydarzenie znane jako Wojny Mocy (miało ono miejsce 800 lat przed utworzeniem Republiki na planecie Tython i było przypuszczalnie pierwszym starciem użytkowników Jasnej i Ciemnej Strony), zniszczenie kolonii karnej na Despayre przez Gwiazdę Śmierci, Firda, Pałac Fontann (siedzibę królowych-matek z Hapes), Hobbiego Kliviana oraz Corrana Horna, Mirkoviga Hirkena, statek flagowy Wielkiego Moffa Ardusa Kaine'a "Reaper", Dartha Revana i Dartha Malaka, Wielkiego Admirała Thrawna z Gilladem Pellaeonem, Tycho Celchu, Uul-Rha-Shana oraz młodego Lando.Temat na forumTagi: Aaron Allston (116) The Essential Atlas (9)

Komentarze (37)

świetne... ale obrazek 12 - Velociraptor z Jurassic Park? ;d

Sweet na maksa.

Słitaśny ten atlas!

Grafiki jak zwykle genialne, Chris Trevas jest boski. <3 Swoją drogą ciekaw jestem, czy przewodnik w jakikolwiek sposób zajmie się Yuuzhan Vongami, tj. np opis 'oryginalnego' Yuuzhan'tara, czy wojny cremleviańskiej. Byłoby super. ;p

Ja już mam Atlas :D Empik wymiata!

Atlas jest kosmiczny, za dwa tygodnie będę go mieć XD

Revan i Malak zajebiście wyglądają :P

Admiral Thrawn wspaniale prezentuje się na tronie :S

Lucas tworząc rycerzy Jedi wzorował się na samurajach,stad to pewnie nawiązanie w bardzo dawnych czasach Starej Republiki

Obrazki świetnie. Chciałbym kupić ten świetny atlas Uul-Rha-Shana przypomina mi raptora z Jurassic Park. Czy ktoś z Was powie mi czy The Essential Atlas zawiera postacie z TCW :)

jj, to jest genialne! :D

Akurat koncepcja Samuraje Jedi jest jak dla mnie świetnym pomysłem ;)

Gwiezdne wojny to filmy ANH, TESB i ROTJ. Pozostałe epizody to jakaś atrapa! A te wszystkie bzdety z EU to już nawet nie jest fast food bo hamurgera da się w końcu jakoś strawić - a na widok czegoś takiego jak te wszystkie zakazane gęby z obrazków można najwyżej puścić pawia. Już pomijam takie kwiatki jak "Wojny Mocy" - nie dosyć że tytuł dla półgłówków to jeszcze obrazek z dupy. Samuraje Star Wars, psia krew. Tfu!

jakis lando dziwny :/

@Jaro
Stroje bardziej z Ostatniego Samuraja niż z Nowej Nadziei. A miecze nie są świetlne tylko "hartowane".

Grafiki niezłe, acz bywały już lepsze. Ale czemu te Jedi'e mają takie same szaty jak 25000 lat później? I miecze świetlne?

Ten Lando to rzeczywiście jak młody Jackson wygląda :D
Najlepszą jest chyba grafika przedstawiające Revana i Malaka :)

Ok, arty nadal świetne, ale na mojej komórce i tak już gości odrodzony Sidious z grafik atlasu, i żadna z tych osób tutaj go na razie nie wywali.

A teraz jakieś grafiki z Wojen Klonów. ;)

Piękne grafiki, Thrawn i Revan są ekstra.

piękne grafiki

thrawn i revan są super

Hm, ale jedno zastrzezenie... Te wszystkie grafiki są niestety dość małe... tak 3x4cm lub 4x4cm... Niestety:(

A ja juz mam:D i powiem jedno, atlas jest super, tak szczegolowego i dokladnego przewodnika po galaktyce SW to wczesniej nie bylo. Niesamowity:)

Si, si, grafiki świetne, w szczególności Thrawn i Pallaeon. :D

Pałac Fontann - piękny! Thrawn i Pellaeon - świetni! Malak i Revan! - najlepsi! :)

Bo twórca to rasista pewnie:)

Wojny Mocy bardzo mi się podobają. Tylko czemu pierwsi Jedi, to sami Azjaci? :P

Lando wygląda jak Michael Jackson!

Bardzo ładne :D
Ładna jaszczurka :D

Wizerunek Malaka i Revana świetny. Thrawn też, ale wolę jednak jego wizerunek z komiksów. Ciekawe czy wizerunek młodego Lando wzorowany był na zdjęciu Billy'ego Dee Williamsa w podobnym wieku, czy też to wizja artysty? Mirkovig Hirken przypomina mi skrzyżowanie Ricardo Montalbana z Efremem Zimbalistem Jr.

Wow, Lando bez wąsów.

Ja się zastanawiam czy po prostu ten drugi obrazek został przez przypadek dodany do tych zdjęć, bo tworzy je ten sam artysta.

Czemu Jedi na niedługo po utworzeniu Zakonu, noszą takie same szaty jakie nosili na długo po? Ehhh... przynajmniej wszyscy nosza identyczne fryzury, wiec jaks mala roznica jest...

Większość rysunków jest fajna zwłaszcza Thrawn, młody Lando oraz Revan i Malak.


Aquenral-->Mam takie samo odczucie

tak, to wyglada, jakby wzięli obraz i go przerobili w photoshopie mieczom dodajac swiecaca klinge

Wojny Mocy wyglądają na samurajską Japonię :>

Jaki piękny Revan :D.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.