Książki

Kolejne przykładowe strony z ''LEGO SW: The Visual Dictionary''

StarWars.com

Już za miesiąc, a dokładniej 10 października tego roku w zagranicznych księgarniach powinien pojawić się album "LEGO Star Wars Visual Dictionary" wydany przez wydawnictwo DK Publishing, o albumie pisaliśmy już tutaj i tutaj. Album został wydany z okazji 10-lecia wydawania przez LEGO figurek ze świata Star Wars i ma przedstawiać wszystkie najważniejsze projekty postaci, pojazdów gwiezdnowojennych przerobionych na swoją klockową wersję.

Podczas tego rocznego Comic-conu odbył się panel z osobami odpowiedzialnymi za powstanie tego niezwykłego albumu, na spotkaniu pojawili się: Jonathan Rinzler redaktor wykonawczy LucasBooks, Rob Johnson dyrektor artystyczny Lego Group i Simon Beecroft autor i szef publikacji DK Publishing. Jak przyznali powstanie tego albumu miało na celu podsumowanie 10-letniej działalności LEGO z postaciami Star Wars, ale miało być czymś znacznie więcej niż tylko kolekcjonerskim katalogiem wszystkich zestawów LEGO. Album miał ukazać też całe uniwersum Gwiezdnych Wojen z nowej klockowej perspektywy. Jednak oprócz tego znajdą się tam również informacje o tym jak i kiedy powstawały poszczególne zestawy, szczegóły na temat powstawania figurek LEGO, a nawet wzmianka o fanach najsłynniejszych klocków.

Ponadto na konwencie wyjawiono jaka ekskluzywna figurka dołączana będzie do tego wydania, będzie to Luke Skywalker w uroczystym stroju z gali na Yavinie IV.

Oficjalna zamieściła kolejne przykładowe strony z przewodnika, prezentujemy je poniżej razem z jedną prezentowaną wcześniej:

Temat na forum.Tagi: Jonathan W. Rinzler (117) LEGO (464) Przewodnik (160)

Komentarze (13)

Niezły gadżet dla każdego który lubi lego star wars i lódek nowy tam jest

Świetny gadżet.:)

Może znajdę sposób, żeby go zdobyć.

Mniam :D

"Nowa klockowa perspektywa uniwersum Gwiezdnych Wojen" <3

Fajne, muszę to mieć! (w końcu ma się te 53 figurek z LSW i 21 zestawów hihi)

musze go mieć !!

Fajny przewodnik. Szkoda, że pewnie nie wydadzą go w Polsce.

Na stronach przedstawiających ISD widać jak fajnie zrobiony jest MSE-6 - kilka klocków na krzyż, a efekt piorunujący. Jeszcze kreatywność u projektantów zestawów nie zginęła. A co do tego tomiszcza: ciekawy pomysł.

Fajne, jeszcze to kupię... :D

Niszczyciel kozacki:D

fajny ten imperial destroyer

Ta z Obim^

Ktora byla wczesiniej? STrona znaczy./.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.