Gry komputerowe

TOR Timeline #4 – The Empire Changes Strategy

SWTOR.com

Na stronie projektu The Old Republic pojawiły się kolejne zapiski z holocronu strażnika archiwów zakonu keldorańskiego mistrza Jedi Gnost-Durala (głos aktora Lance’a Henriksena). Poprzednio mistrz Gnost-Dural opowiadał o powrocie Mandalorian oraz ich walce przeciwko Jedi i Republice.


Imperium sfrustrowane serię militarnych zwycięstw Republiki, rozpoczęło poszukiwania alternatywnych strategii w swoim dążeniu do podboju galaktyki. Czwarta edycja The Old Republic Timeline opowiada o tym, że powrót Mandalorian i ich sojusz z Sithami nie był dziełem przypadku, lecz wynikiem wielu lat mrocznych machinacji przygotowanych przez złowrogich agentów imperialnego wywiadu.


Akcja zapisków zatytułowanych „The Empire Changes Strategy” rozgrywa się 14 lat przed Traktatem z Coruscant. Filmik zabierze widzów na Geonosis, gdzie będą mogli zobaczyć jak na arenie gladiatorów dzięki manipulacjom imperialnych agentów powstał nowy Mandalor, będący tak naprawdę marionetką Sithów.
„The Old Republic Timeline #4 – The Empire Changes Strategy” znajdziecie na stronie producenta gry w tym miejscu, lub poniżej w wersji YouTube.Temat na forumTagi: The Old Republic (494)

Komentarze (9)

Mandolorianie wymiatają.

A te myśliwce wyglądają prawie jak te z serii TIE;) Zauważyliście??

Ciekawe, rzeczywiście "kolejny" mandalore wygląda identycznie jak Mandalore the Ultimate. Jednak to nie może być on, ponieważ zginął 300 lat wcześniej z ręki Revana...

Ciekawe, prawie Imperium Galaktyczne ;D

te zdjęcie mandalorania z końca czy to jest mandalor the ultimate ??

TOR jest innowacyjny i ten timeline to potwierdził!

Zaraz, zaraz...czyli nastepnym mandalorem jest ten, co zabił tego pomagiera sithów?

Dobrze zrozumiałem?

Marionetkowy Mandalor? Pomysł ciekawy i mnie się podoba, Karen pewnie już nie :P . Jest przynajmniej jakaś odmniana do patetycznych wojowników pełnych cnót kreowanych ostatnimi czasy. Czyli przez te 300 lat Mando praktycznie wyginęli. Dobrze, że Karen już nie pisze książek SW, bo jeszcze okazałoby się, że jakiś łowca oddany swoim zasadom obali fałszywego Mandalorianina i zajmie jego miejsce.

Fani Mando będą pewnie narzekać, ale mi się ten timeline spodobał, pomijając tam parę drobiazgów :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.