Gry komputerowe

Spojrzenie na Coruscant z czasów The Old Republic

SWTOR.com

Na łamach oficjalnego serwisu poświęconego grze „The Old Republic” zapowiedziano kolejną planetę, na której przyjdzie nam w przyszłości grać. Po Ord Mantell i Nal Hutta czas przyszedł na Coruscant – na swoje oficjalne zapowiedzi nadal czekają Tython (planeta Jedi) i Korriban (stolica Imperium Sithów). Oto jak wygląda życie na Coruscant po zakończeniu Wielkiej Wojny i podpisaniu Traktatu z Coruscant:

Coruscant, symbol władzy, dostatku i innowacji dla cywilizacji. Stolica Republiki służąca jako centrum kulturalnych oddziaływań i dom setek ras z najdalszych zakątków galaktyki. Wciąż „leczona”, po ataku Sithów nazwanym Grabieżą Coruscant, planeta odbudowuje to co straciła. Dawne szlaki przestrzenne są rozwijane, a niższe poziomy dzielnic Coruscant żyją swoimi własnymi problemami.

Na tegorocznym Penny Arcade Expo zaprezentowano krótką zapowiedz promującą Coruscant z czasów „The Old Republic”. Filmik trwa nieco ponad półtora minuty i ukazuje zakamarki planety, które wręcz czekają na eksplorację, a także zagrożeniami jakie tam czyhają na śmiałków. Natomiast tutaj znajdziecie kilka nowych screenów - z Coruscant jako motywem głównym.
Temat na forumTagi: The Old Republic (494)

Komentarze (12)

Jeszcze lepsze niż filmowe.

Podoba mi się koncepcja twórców.

Piękne.

O co Wam chodzi z oficjalnymi zapowiedziami Tython i Korriban? Przecież planety oficjalnie potwierdzono już dawno, a w bazie "The Holonet" na swtor.com są dokładnie opisane ze zdjęciami, filmikami, tak jak teraz Coruscant. Zapraszam tutaj: http://www.swtor.com/info/holonet/planets

Już nie mogę się odczekać aż przespaceruję się po coruscańskiej uliczce! :D

kapa

Czekam na Tython i mam nadzieje tatooine i Kashyyyk

Pamiętacie news o nowej grze od LucasArts?
Która miała być zapowiedziana o 6:30 rano?:P:P
No więc nie będzie to Starwarsówka , a będzie to gra pt:"Lucidity" :P
http://www.gametrailers.com/news/lucasarts-lucidity-revealed/1344

Dla mnie kiepsko, filmowy Coruscant z części 1,2,3 Gwiezdnych Wojen jest pierwszy, jedyny, oryginalny i najlepszy!

Jak RodzyN jr. widać, że jest to Coruscant z czasów Revana. Różni się od tego zwiastunowego i dobrze. Czekam teraz za Korribanem i Tython (zwłaszcza). Jak myślicie będą jakieś inne planety? Bo ja chciałbym Felucię i Tatooine ;)

Różni się od tego filmowego Coruscant :D i o to chodzi !! :D bo w końcu 3000 lat wcześniej stolyca wyglądała inaczej.

Ładnie zwłaszcza w nocy

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.