Komiksy

The Old Republic: Threat of Peace #15

SWTOR.comPo nieco dłuższej przerwie na łama SWTOR.com powraca e-komiks “The Old Republic: Threat of Peace” ze swoją piętnastą odsłoną. Komiks jest oczywiście aktywną promocją gry, przygotowywanej przez BioWare i LucasArts, jaką prowadzi Dark Horse. Kolejne trzy strony “Thraeat of Peace” znajdziecie tutaj. Autorem scenariusza jest jeden z pracowników BioWare Rob Chestney, natomiast rysunki, uzupełnione kolorami Michaela Atiyeha, wykonał Alex Sanchez.

Akt 2: Nowy Galaktyczny Porządek
Oszustwo Imperium Sithów pozostawiło Coruscant w gruzach i zmusiło Republikę do przyjęcia niekorzystnych warunków traktatu na Coruscant. Pomimo rozczarowania, przywódcy senatu i Jedi nie mają złudzeń - traktat ma kluczowe znaczenie dla przetrwania Republiki. W celu zapewnienia szybkiego i uporządkowanego wycofania się z gwiezdnych systemów przekazywanych Imperium, rada Jedi wysłała swoich najlepszych i najzdolniejszych rycerzy do Odległych Rubieży na pokładzie statku dyplomatycznego, Envoy. Niestety, misja zakończyła się klęską, gdy wybuchła niezrozumiała bitwa pomiędzy Envoy a imperialnym statkiem transportowym w drodze do Korriban. W następstwie bitwy, Envoy został zniszczony, a młoda Jedi Satele Shan pozostawiona w kapsule ratunkowej w zapadłym systemie gwiezdnym…

Kolejny odcinek “The Old Republic: Threat of Peace” według planu powinien ukazać się za 2 tygodnie.

Temat na forumTagi: The Old Republic (505) Threat of Peace (37)

Komentarze (3)

Luke S->żałuj. Komiks, jeżeli czyta się go całościowo, jest bardzo ciekawy. Jego głównym atutem jest wielowątkowość, czyli nie mamy w kółko tych samych postaci. Ponadto jest to jeden z lepszych internetowych komiksów, który spokojnie mógłby być wydany w formie papierowej. Czytanie po 3 strony nie oddaje w pełni jego zalet, więc jeśli ktoś ma czas to niech siądzie i przeczyta całość zaczynając od pierwszego aktu. Wtedy będzie to wyglądało zupełnie inaczej.

Niezły ale mogli by dać 6 stron a nie 3 co 2 tygodnie ale dobre i tyle

Nie chce mi się tego oglądać, ale logo fajne :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.