Gry komputerowe

Zostań testerem The Old Republic!

SWTOR.com

W najbliższej przyszłości BioWare ruszy z pierwszymi testami beta gry „Star Wars: The Old Republic”. Co najważniejsze, każdy z Was może zostać testerem i brać udział w tym niesamowitym wydarzeniu! Żeby dołączyć do elitarnego grona osób mogących zobaczyć jak działa „The Old Republic” na długo przed jego premierą trzeba wykonać parę czynności oraz spełnić kilka warunków:

 • zarejestrować sobie konto na oficjalnej stronie „The Old Republic” (o ile takowego nie posiadasz),
 • złożyć swoją aplikację na testera w tym miejscu,
 • tester w aplikacji musi podać swój region pochodzenia i co bardzo ważne, musi mieć ukończony osiemnasty rok życia,
 • oczywista wydaje się również biegła znajomość języka angielskiego.

  Jeżeli masz problemy, z którymś z elementów aplikacji napisz do ludzi pracujących nad „The Old Republic” korzystając z tego panelu lub sam poszukaj odpowiedzi na dręczące Cię pytania za pomocą Game Testing FAQ.

  W czasie składania aplikacji mogą występować błędy, które powstały podczas przystosowywania serwera na potrzeby rekrutacji. Dlatego nie zniechęcajcie się i uzbrójcie się w cierpliwość. Fakt, że złożycie aplikację nie jest równoznaczny z otrzymaniem tego stanowiska. Jeżeli komuś uda się dostać do ekipy testującej grę, niech nie zawaha się poinformować pozostałych polskich fanów Star Wars na forum!


  Temat na forum  Tagi: The Old Republic (494)

  Komentarze (14)

  cześć

  Pepcok ma rację, jak się ktoś załapie to ja szczerze współczuję takiej osobie, betatesterzy mają przekopane... to jest na prawdę zajebiście ciężki kawał chleba, no chyba ze ktoś to lubi robić....
  ale z drugiej strony kusi, nie ma co...

  "Musi mieć ukończony osiemnasty rok życia" ;(

  Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale betatesting to ciężki kawałek chleba. Jeżeli ktoś się zarejestruje i nic nie napisze to nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że np na jego IP założono bana albo coś. Ponadto nie wiem czy dla kogoś siedzenia godzinami przed grą, łapanie najdrobniejszych błędów i robienie czegoś 1500 razy w różny sposób, aby wyłapać małego buga sprawia przyjemność. Najpierw trzeba wiedzieć czym betatesting jest, a dopiero potem myśleć o takiej działalności.

  Nawet nie będę próbował ;p

  Luke_S-> To, że wszyscy nazywają cię gówniarzem, bo na takiego wyglądasz i za takiego cię ludzie mają, nie oznacza, że jeśli ty nazwiesz kogoś gówniarzem to będziesz fajny.

  Luke S szkoda na ciebie słów , odejdź od tej klawiatury i zaszyj się w lesie na jakieś 50 lat aż wydoroślejesz

  Cóż, jak bardziej zorientowani w temacie się orientują, przykładają wielką wagę do aktywności na forum m.in. Osoba, która dopiero założyła konto lub (o zgrozo) jest z jakiejś Polski ("Ej gdzie to w ogóle jest?" "Gdzieś w Rosji chyba.") ma szanse bardzo nikłe. Ale zawsze jakieś. Podejrzewam, że liczba miejsc jest bardzo ograniczona, i będzie to jakoś 300-500 kont, to jednak warto spróbować ;]

  Luke S opanował tajniki języka polskiego przed swoim wielkim debiutem recenzyjnym.

  prędzej w lotka milion wygram niż mnie wylosują mam nadzieje ze jakiemuś polakowi się poszczęści i opisze wrażenia

  flippoo-> Widzę, że z językiem polskim masz problemy, idź się pobaw w piaskownicy gówniarzu...

  Rano po kilku próbach udało mi się zapisać - teraz czekam na cud ;P Powodzenia wszystkim :)

  ale ty ułomny jesteś człowieku

  Może to potem zrobię, niby mam konto bo lubię czasami sobie pogadać o TOR'rze... A ten kto widział moją jedną akcję na kantynie, wie że po angielsku umiem gadać ^^'

  Muszę w to zagrać, bo nadal nie wiem czy będzie się opłacało kupić TORa czy nie (ze względu na cenę).

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.