Książki

Dźwięki z Odległej Galaktyki

StarWars.com

Jesienią 2010 r. nakładem Chronicle Books ukaże się książka autorstwa Jonathana W. Rinzlera zatytułowana "Star Wars: Sounds From a Galaxy Far, Far Away... ". Będzie to historia efektów dźwiękowych, jakie Ben Burtt wykreował we wszystkich sześciu filmach. Dodatkowo pojawią się informacje o dźwiękach z "The Clone Wars".

Sprzedawana będzie ze specjalnym modułem, który pozwoli słuchać dźwięków. Będzie miała 200 stron, ponad 300 zdjęć i słowo wstępne autorstwa Burtta.

Na stronie wydawnictwa BeckerMayer cena wynosi 60 dolarów.

Tagi: becker&mayer! (31) Przewodnik (160)

Komentarze (12)

Bardzo ciekawy pomysł.

Seller -> no chyba, że tak.

Bardzo intrygująca pozycja.. :D

Ciekawa pozycja. ^^

Resvain>>> Wiem, że książki można kupić w oryginale. Ale nie wszyscy tak dobrze znają angielski. Ja ze zrozumieniem komiksów miewam problemy.

Seller - większość z takich pozycji można dostać na allegro, albo nawet w Empiku <oczywiście zamawiając przez internet>

A książka... Cóż, może być bardzo ciekawa ;]

Chyba już naprawdę nie mają o czym robić książek :DD

Tak czy siak, może być ciekawie.

Jestem niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie Star Wars i powiem tak: oto kolejna interesująca pozycja! Dźwięki odgrywają w Gwiezdnych wojnach ogromną rolę podkreślając a nawet budując atmosferę w której tak kochają pławić się miłośnicy świata Odległej Galaktyki! Ciekawe, cóż to za moduł? Czy dźwięki będą wydobywać się z książki? A może w jej grzbiecie znajdzie się gniazdo pozwalające podłączyć aparaturę Dolby Digital mega total surround?

To może być super pozycja! Ben Burtt jest dla mnie bogiem efektów dźwiękowych :P Gdyby nie on Gwiezdne Wojny nie byłyby tym czym są.

To akurat może być ciekawe. Szkoda, że książka pewnie nie wyjdzie w Polsce

Wow, to będzie lepsze niż "Dźwiękowa opowieść o Zemście Sithów", gdzie na końcu jest prawdziwy test dla wsłuchanych w historię.

to już przesada

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.