Twórczość fanów

Star Wars: In the Shadows

Creative Audioscape Productions

Creative Audioscape Productions to fanowska grupa zajmująca się amatorską produkcją słuchowisk, która stała się słynna wśród fanów Star Wars gdy wiosną 2007 roku zaprezentowała półgodzinne słuchowisko będące adaptacją opowiadania Karen Traviss "Omega Squad: Targets". Można je ściągnąć w całości w tym miejscu.


Po latach przygotowań Creative Audioscape Productions przygotowało zupełnie nową historię zaadaptowaną na aktorskie słuchowisko: Star Wars: In the Shadows. Słuchowisko, autorstwa założyciela i głównego producenta DAP - Dany Pépina, będzie składać się z 6 rozdziałów, dzieje się rok po Bitwie o Yavin.

Oto oficjalny opis tej historii: Urodzona i wychowana w wojskowej rodzinie, Emma Wermis powoli zacznie odkrywać, że Imperium nie jest tym, czym od zawsze jej opowiadano. Jej posłuszeństwo względem Imperium poddane zostanie próbie, gdy podczas swych przygód odkryje tajemnice dotyczące swojej rodziny i sekretnej broni, ukrytej nawet przed władzami Imperium.

Dotychczas pojawił się zwiastun, oraz pierwsza część słuchowiska. Pozostałe odcinki będą pojawiać się co trzy tygodnie, a znaleźć je będzie można w tym miejscu.

Temat na forum



Tagi: Audiobook (12)

Komentarze (6)

Interesująca inicjatywa.

Ludzie, posłuchajcie pierwszego projektu tej grupy, czyli adaptacji "Celów"! Znakomita robota, podobało mi się bardziej, niż opowiadanie :) Całość trwa pół godziny i słucha się tego naprawdę bombowo, mimo kilku niedoróbek.
Przede wszystkim znakomity jest montaż dźwięku: nie ma narratora, więc wszystkie odgłosy (silniki, drzwi, strzały z blasterów, dżingiel wiadomości etc.) mamy okazję usłyszeć razem z dialogami. Efekt cudowny! W tle przygrywają fragmenty muzyki Williamsa, a nawet jest szczypta Harlina! Jedyna niedoróbka: czasem głosy słyszane przez radio są za ciche i niewyraźne, ciężko zrozumieć.
Co do samych głosów, to w większości są niezłe, nawet bardzo. Mamy tu motyw z gry RC, czyli każdy z Omega Squadu mówi innym głosem - niektóre są lepsze, inne brzmią zbyt "chłopaczkowato". Skirata jest fajny. Jedi też. Pani reporterka ma jakąś dziwną dykcję, jakby nieco pijana była, ale może należy do jakiejś obcej rasy, nie pamiętam :D
Jeśli "In the Shadows" będzie zrobione na takim samym poziomie, a na pewno będzie, to mamy MUST HEAR! :D

Ciekawa inicjatywa, poczekam aż wyjdą wszystkie części i przyjrzę...to znaczy przysłucham się temu^^

Łaaaaaaaał!

Gunfan ma rację, poczekam aż będzie całość. Wtedy ściągnę i odsłucham :) Dla mnie rewelacja ta informacja! xD

Zajebioza, fanowskie twórcze inicjatywy rulez! Ale chyba z odsłuchaniem poczekam na całość, bo 3-tygodniowe przerwy to masakra :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.