Gry komputerowe

Kolejna planeta z ''The Old Republic'' ujawniona

SWTOR.com

Dziś na oficjalnej stronie gry The Old Republic pojawił się opis kolejnej planety, dostępnej dla graczy, targanej konfliktami Balmorry.

Po podpisaniu Traktatu z Coruscant wiele planet w galaktyce cieszyło się względnym spokojem. Nie należała jednak do nich Balmorra, długotrwały sojusznik Republiki, cieszący się swoją niepodległością, a także wiodący producent broni i droidów. Obecnie mieszkańcy pracujący i żyjący na planecie są okupowani przez siły Imperium.

Wkrótce po kolonizacji we wczesnych latach powstawania Republiki, Balmorra stała się przystanią dla wytwórców groźnych broni i robotów bojowych. To a także bliskość Światów Jądra spowodowało, że planeta była w stanie ciągłej wojny z sąsiadami. Dostrzegając potencjał jaki niosła ze sobą produkcja machin wojennych, Sithowie postanowili zająć Balmorrę, a wtedy Republika wysłała swoich żołnierzy aby wspomogli mieszkańców w walce o wolność.

Wojna rozszerzała się. Republika nie była w stanie pomagać Balmoranom. Zaczęła wycofywać swoje wojska, by uzupełnić braki na innych frontach, aż w końcu, zgodnie z Traktatem z Coruscant, zmuszona była wycofać swoje poparcie dla planety. Jedynie mała grupka pozostała, by wspierać wysiłki mieszkańców i ich ruch oporu, ale prawda wkrótce stała się jasna dla żyjących tam ludzi: Republika zostawiła ich na pastwę losu. Mimo tego, Imperium Sithów nie mogło całkowicie zająć planety.Teraz, kilka lat po podpisaniu Traktatu, odbudowana Republika próbuje sprawdzić na ile może się posunąć w stosunku do Imperium, nie naruszając pokoju. Z powrotem wysyła na planetę posiłki wycofane przed podpisaniem dokumentu. I chociaż Balmoranie doceniają i akceptują pomoc Republiki, nie mogą jednak zapomnieć tego, że jej siły opuściły wcześniej ich dom. Tymczasem Sithowie koncentrują swoje wojska na planecie, pragnąc za wszelką cenę położyć ręce na wytwarzanej tam broni i raz na zawsze zakończyć konflikt...
Temat na forumTagi: The Old Republic (494)

Komentarze (9)

Balmorra? Dobry wybór. Za kilka tysięcy lat ta planeta dołączy do Separatystów, nięchęć do Republiki wyjaśnia to. BTW jakie jeszcze chcielibyście planety? Ja chętnie zobaczyłbym Felucię, Kashyyk, Bastiom, Christophsis i Dagobah.

Bardzo dobry wybór tej planety.

Lord Strzelec-> :D! Elder Scrolls III FTW!

Gra zapowiada się coraz ciekawiej. Nazwa Balmorra kojarzy mi się z Morrowindem, tam też było takie miejsce :P

Dobrze wiedzieć że TOR to nie TCW i nie klepią ciągle tych samych planet tylko coś nowego pokazują

całkiem, całkiem ale jak zrobią Bastion to będę już całkiem usatysfakcjonowany.

ale tam nic nie ma? xD

Balmorra? No, całkiem ciekawy wybór.

już sobie wyobrażam misje na tej planecie :)

jak dla mnie ok

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.