Twórczość fanów

StarCast powraca!

Blog StarCastuMamy dla was znakomitą wiadomość. Oto projekt zwany StarCastem wraca po wielu miesiącach, żeby cieszyć wasze uszy i przekazywać nowe wieści z różnych dziedzin związanych z naszą ulubioną sagą. Oddajmy głos twórcom:

Witamy po bardzo długiej przerwie! Po okresie Mrocznych Czasów, kiedy to radiowe wiadomości ze świata Gwiezdnych wojen wypełniły się wyłącznie audycjami na żywo, powraca do Was StarCast – pierwszy i jedyny polski podcast poświęcony w całości Sadze George’a Lucasa. Na początku chcemy bardzo przeprosić za tak długi okres nieobecności, który jednak wypełniliśmy do granic możliwości (przeprowadzki, obrony prac magisterskich, poszukiwanie pracy no i projekt StarWars.pl). Teraz na szczęście mamy znów czas i jeszcze więcej energii by regularnie, raz na miesiąc, dostarczać Wam kolejnych audycji. Jak sami się przekonacie, StarCast stał się audycją bardziej recenzyjną niż informacyjną, gdyż z Waszych głosów wynikało że to recenzje są najbardziej interesującym elementem StarCastu. Póki co jedynymi prowadzącymi są Wedge i Taraissu, ale bez obawy – goście (i to najróżniejsi) powrócą do podcastu zaraz po nowym roku. Póki co pragniemy nadrobić wszystkie zaległości, jakie narosły w świecie Star Wars przez ostatnie 10 miesięcy.

Dziś prezentujemy Wam po pierwsze zaległą drugą część StarCastu z grudnia 2008 roku, w której z udziałem Seva omówiliśmy pierwsze komiksy magazynu „Star Wars Komiks” (zeszyty 1-4) oraz dwa pierwsze wydania serii „Dziedzictwo” („Złamany” oraz „Kawałki”).

Po drugie prezentujemy Wam zupełnie nową, trzynastą już audycję, która z konieczności ma dosyć kuriozalny tytuł styczniowo-październikowej. A w niej czeka na Was:

* recenzja odcinków „Wojen Klonów” numer 11 i 12

* relacja z konwentu StarForce 2009 oraz nowości z podwórka polskiego Rebel Legionu

* recenzja książki „Dziedzictwo Mocy: Wygnanie”

* recenzja zeszytu piątego „Star Wars Komiks” (#5/2009) oraz albumów „Dziedzictwo: Smocze Szpony” i „Dziedzictwo: Sojusz”

No i teraz to co najważniejsze – linki! Poniżej prezentujemy do ściągnięcia zarówno obydwie części audycji z grudnia, jak i jednoczęściową, najnowszą odsłonę. Znajdziecie je w tym miejscu.

Ale to nie koniec niespodzianek! Postaramy się, by w przyszłości audycje StarCastu nie trwały dłużej niż godzinę i miały tylko jedną część, co znacznie ułatwi nam proces montażu. Jak już wspomnieliśmy do stycznia chcemy nadrobić wszystkie zaległości – i słowa dotrzymamy. Na dowód prezentujemy plan nadchodzących audycji, żebyście wiedzieli że jest na co czekać.

Listopad 2009:

* recenzje odcinków „Wojen Klonów” od 13-22 i co za tym idzie podsumowanie pierwszego sezonu

* recenzje powieści z cyklu „Dziedzictwo Mocy” – tomów „Poświęcenie”, „Piekło” oraz „Furia”

* recenzje wydań specjalnych magazynu „Star Wars Komiks” („Bitwa o Jabiim” oraz „Biggs Darklighter – Bohater Rebelii”) oraz albumu „Mroczne Czasy: Ścieżka Donikąd”

Grudzień 2009:

* recenzje odcinków „Wojen Klonów” z 2 sezonu

* recenzje powieści „Moc Wyzwolona”, „Komandosi Republiki: Prawdziwe Barwy” oraz trylogii „Noce Coruscant”

* recenzje zeszytów „Star Wars Komiks” od lutego do grudnia 2009 roku

Zatem sami widzicie, że jest na co czekać. Dodatkowo mamy dla Was prawdziwą atrakcję – od teraz StarCast jest również na YouTube. Dzięki temu nie będziecie uzależnieni od polskich serwerów i zawsze będziecie mogli sobie odsłuchać wybraną audycję w każdym zakątku świata. Wszystkie dotychczasowe wydania podcastu, a także te najnowsze, znajdziecie na naszym kanale.

Kolejne niespodzianki już wkrótce. Na koniec przypominamy adres naszego bloga, najszybszego źródła informacji o StarCaście.

No i naszego maila

Zapraszamy do komentowania i opinii na temat najnowszego wydania. Do usłyszenia już wkrótce i niech Moc będzie z Wami!


Temat na forumTagi: StarCast (19)

Komentarze (21)

The best of Poland powraca!

Kiedy StarCast zawita na RedTube? :D

Misiek przy Porze i go nie ma...ale co tam ;D
Subskryba gotowa, psychika gotowa ;)
Nie wiem tylko czy się wyrobicie z tym planem...będzie ekspresowo :)

Jeee!!! Nareszcie!

Świetnie. :)
Pobrałem i wysłuchałem nowej audycji i muszę powiedzieć, ze jestem pod wrażeniem.:D
Pozdrawiam i powodzenia. :)

Świetnie, że powróciliście!!! :> Właśnie się tak zastanawiałem, gdzie się podziały StarCasty? Pozdrawiam i czekam na nowe odsłony ;)

Nie no, wiadomość świetna

Nareszcie. Najlepszy news ostatnich misięcy

Nareszcie:D:D:D Cóż za wiadomość:D:D:D

<33

No, w końcu :)

<333

Świetna wiadomość, to są najlepsze audycje o SW. Nie to co "Szukanie dziur"

No w końcu!

Trzeba tylko Wedge'a pozbawić pracy, to StarCasty będą na bieżąco :D.

:) Zawsze wierzyłam, że Starcast powróci. Opłacało się czekać.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.