Książki

''Adventures in Hyperspace''

Club Jade

Na Amazonie pojawiły się dwie nowe pozycje książkowe wydawnictwa Scholastic. Należą one do nowej serii pod tytułem ”Adventures in Hyperspace”. Pierwszy tom serii miałby nazywać się „Fire Ring Race”. Premiera obu pozycji została ustawiona na pierwszego czerwca 2010 roku. Książki mają mieć po 96 stron i zawierać ilustracje, kosztować będą niecałe 5$. Głównymi bohaterami „Adventures in Hyperspace” mają być Han Solo i Chewbacca, a akcja serii ma rozgrywać się przed Epizodem IV, wskazuje na to opis „Fire Ring Race” z Amazonu:

Zanim spotkali Luke i Obi-Wana Kenobiego na Tatooine, Han Solo i Chewbacca przeciwstawiali się galaktycznej polityce wykonując manewry omijające imperialne blokady. Swoje życie spędzali na Zewnętrznych Rubieżach latając szybko i podejmując się krótkich prac, przemieszczając się z jednego miejsca do drugiego.

Ta nowa serie ukaże przygody Hana i Chewbacci w pełni ilustrowany, łatwy do przeczytania sposób, stworzony specjalnie z myślą o młodszym czytelniku.


Teraz pojawia się pytanie, czy nowa seria będzie drugą prowadzoną przez Scholastic, czy wydawnictwo po prostu zrezygnuje z kontynuowania wątku rebeliantów w „Rebel Force”. Scholastic może też po prostu podjąć walkę z Grosset & Dunlap o najmłodszego czytelnika, który obecnie zaznajamia się przede wszystkich z „Wojnami Klonów”. Ale czy możliwe by młody fan Star Wars zmienił swojego idola Anakina Skywalkera na Hana Solo?Tagi: Adventures in Hyperspace (6)

Komentarze (12)

może Hachette wyda

Ano, przy "Rebel Force", tomach od drugiego wzwyż :)

LS --> Jak to Jude Watson pod fałszywym nickiem? Zdarzyło się takie coś?

Wole Rebel Force.

Tylko nie namieszajcie w tym, co ustanowiła Crispin, ciule.

Żeby nową serię pisała Robin Wasserman! I żeby szybko się nie wypaliła... Ale pewnie i tak się skończy na Jude Watson pod kolejnym fałszywym nickiem :(.

Cóż, myślę, książki TCW dalej się będą dobrze sprzedawać i nie zmieni to fakt, że bohaterem będzie Han Solo :)

Szkoda tylko że to kolejne książki dla najmłodszych, a nie powieści w stylu Crispin, które mi się podobały...

raczej nie kupie, dalej będe kontynuował dziedzictwo mocy

Han Solo i Chewbacca przed EIV, może być ciekawie. ^^

Cieszę się Po genialnej serii "Młodzi Rycerze Jedi" mam nadzieję na kolejne świetne tomy przygód ! :)

Ciekawe i fajnie że opisuje przygody Hana i Chewiego :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.