Wojny Klonów

TCW #28 w USA

StarWars.com

Przed nami kolejny odcinek "Wojen Klonów". Dziś wieczorem USA na amerykańskim Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek drugiego sezonu, pod tytułem " Weapons Factory".

Wypowiedź twórców serialu na temat nowego odcinka znajduje się w tym miejscu. Natomiast komiks będący wstępem do nowego odcinka znajduje się tutaj.

Poniżej znajduje się preview do tego odcinka.

The Clone Wars 2x06: Weapons Factory – previewPrzypominamy też, że polscy widzowie wciąż mogą złapać powtórki pierwszego sezonu "Wojen Klonów" na polskim kanale Cartoon Network: przez cały tydzień o godzinie 11:00, oraz w poniedziałki, wtorki i piątki o 19:00.

Temat na forumTagi: The Clone Wars (1317)

Komentarze (8)

Jetem niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie Gwiezdnych wojen oraz X muzy i powiem jedno. Odcinek ten stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Mimo, że akcja rozgrywa się w scenografii znanej z epizodu II, powraca atmosfera świata Star Wars, fabuła jest dość interesująca a niewielkie niedociągnięcia są znakomicie rekompensowane przez aspekt humanistyczny opowieści. Twórcy przy użyciu dość oszczędnych środków znakomicie kreślą charaktery poszczególnych postaci nadając komputerowo wygenerowanym postaciom prawdziwie ludzki wymiar. Wspaniała odmiana po bezmyślnej nawalance z poprzedniego odcinka - która to nawalanka jako część większej całości ma znajduje mimo wszystko uzasadnienie.

Kwarc, a nie pomyślałeś, że to nie ma żadnego znaczenia? EU, to dodatek do filmów.

@Mistrz Seller
Pewne, to są zbierzności z kanonem. Ten serialik dla dzieciaków rozbiega się z EU na całej linii.

ciekawie sie zapowiada ....

A może powiedzą coś w stylu alternatywna historia po epizodzie drugim? Przecież wyjaśnić to jakoś muszą...

Reksiu>>> Jeszcze nikt nie powiedział, że jest niekanoniczny. Po prostu po zakończeniu The Clone Warsa będą musieli wyjaśnić pewne rozbieżności serialu z EU.

Tylko że nie kanoniczny:/

Fajnie, nareszcie Barriss Offee. A tak po za tym szukuje się fajny odcinek ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.