TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Wspólna premiera w Poznaniu

2002-04-29 18:08:00 Maciej z Poznańskiego Fanklubu SW

Kinepolis Poznań oraz Poznański Fan-Klub Star Wars zapraszają na pokazy premierowe filmu Gwiezdne Wojny Epizod II: Atak Klonów.
Chcielibyśmy, aby impreza ta stała się spotkaniem fanów jak i miłośników dobrego kina, którzy będą mogli obejrzeć film na największym ekranie Europy w kinie z certyfikatem jakości Lucasfilm THX. Ze swej stron PFKSW przygotowuje cały zestaw atrakcji, konkursów, pokazów związanych z SW. Dzięki własnej inwencji (a także sponsorom) postaramy się przygotować naprawdę bogaty program. Chcemy, aby impreza została przygotowana przez fanów dla fanów. Mamy tez nadzieje, ze dzięki niej pozyskamy dla polskiego fandomu nowe rzesze ludzi, których chyba bardzo potrzebujemy, aby świadomość i szacunek dla SW w Polsce osiągnęły poziom co najmniej europejski. Jest to chyba idealna okazja, bo wszystko wskazuje na to, ze Atak Klonów nikogo nie zawiedzie.
Mając na uwadze to nastawienie, chcielibyśmy bardzo zaprosić do organizacji premiery innych polskich fanów. Byłoby świetnie w dniu premiery (noc 15/16 maja) i w pierwszy weekend wyświetlania filmu (17-19 maja) zjawiło się jak najwięcej osób w strojach i z gadżetami SW. Będzie to chyba jedna z niewielu okazji, gdzie z duma będziemy mogli pokazać, ze jesteśmy fanami SW.

Więcej detali będzie można zobaczyć już wkrótce na stronie Maciej z Poznańskiego Fanklubu Star Wars im. Wuhera.
TAGI: Wielkopolska (130)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..