Karcianki

Wybrano ulubiony wirtualny dodatek do TCG

IDC

Jakiś czas temu informowaliśmy was o wielkim liczeniu fanów gry karcianej TCG na całym świecie. Bardzo miłą rzeczą okazał się fakt, że to właśnie Polacy znaleźli się na drugim miejscu, tuż za Amerykanami. Komitet Graczy nie lubi jednak czekać i marnować swojego czasu, dlatego uruchomił kolejne sondy. W jednej z nich gracze z całego świata głosowali na swój ulubiony wirtualny dodatek stworzony właśnie przez KG.

Razem oddano 71 głosów a zwycięskim dodatkiem okazał się „Battle of Endor” zdobywając 28% wszystkich głosów, wyprzedzając „Clone Wars: Republic at War” tylko jednym głosem.

28% - Battle of Endor (20 głosów)
27% - Clone Wars: Republic at War (19 głosów)
21% - Fall of the Republic (15 głosów)
11% - Invasion of Naboo (8 głosów)
10% - Battle of Hoth (7 głosów)
3% - Scum and Villainy (2 głosów)


Obecnie w jednej z ciekawszych sond można zagłosować na temat przewodni nadchodzącego, siódmego wirtualnego dodatku. Gracze mogą wybierać z Nowej i Oryginalnej Trylogii, książek z serii Nowa Era Jedi, serialu Wojny Klonów, komiksów wydanych przez Dark Horse, gier firmy LucasArts oraz z całego Expanded Universe.Tagi: IDC (27) Komitet Graczy SW CCG (19) SW TCG (123)

Komentarze (7)

Też bym na Endor zagłosował, choć w ogóle się nie znam :O

Te karty są świetne, chociaż w r-lu nie mam z kim grać nn.

Nie przepadam za dodatkami wirtualnymi, ale przyznam że ten co wygrał jest ciekawy. Jednak nie ma to co Papierowe TCG i tyle ;)

Lepsze głosy 71 znawców niż 1000 pseudo znawców.

71 głosów? xDDD

Ale głosowanie trwało krótko bo chyba z trzy tygodnie. KG chce jak najszybciej zrobić rekonesans i zacząć "produkować" siódmy wirtualny dodatek :D

Gracze z całego świata (oddano 71 głosów)

WTF?????

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.