Różne

Pora Imperatora #37

UniRadio

Tematem 37. „Pory Imperatora” będzie patos w Gwiezdnych Wojnach. Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest patos z pomocą przychodzi niezawodna Wikipedia: patos polega na ukazywaniu zjawisk o charakterze monumentalnym i wzniosłym o wysokich walorach uczuciowych powodujących stany napięcia emocjonalnego u odbiorców. Zastosowanie środków artystycznych głównie z zakresu retoryki. O patosie w Star Wars mało się mówi, a przecież trudno by sobie wyobrazić Gwiezdne Wojny, które nie byłyby patetyczne. Michał Misiek Wolski i Jakub Bocian Bocian w czasie audycji spróbują wskazać patos i pokazać jak Gwiezdne Wojny wyglądałyby bez niego. Wszystko to oprawione stosowną na tą okazję muzyką.Będzie też patetyczny konkurs z nagrodami! Swoje odpowiedzi konkursowe a także uwagi i pozdrowienia wysyłajcie w formie wiadomości pod numer Gadu-Gadu: 278708.

Pora Imperatora w środę o godzinie 20:10 we wrocławskim UniRadiu. Program dzięki szczodrobliwości zarządzających studencką rozgłośnią będzie dłuższy o cały kwarans, co w pełni zapewni możliwość wyczerpania tematu.Ponieważ jest to audycja na żywo, na możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony internetowej rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.

Temat na forumTagi: Pora Imperatora (80)

Komentarze (13)

Czy ktoś słuchał tej audycji i mógłby streścić, co w niej było? Akurat musiał mi ktoś od internetu urwać wtedy ;/.

@Mistrz Seller - i co z tego, że internetowe. Zobacz, może jakiś hardkor Ci urwał od internetu i nie możesz normalnie odbierać.

Mistrz Seller -> Nie traktuj życia na poważnie, i tak nie wyjdziesz z niego żywy.

ogór>>> Proste trzeba dać najciekawszą lub najbardziej szaloną odpowiedź na pytanie.

Vissan>>> Nie zrozumiałeś, że to chodzi o radio internetowe.

@Luke S - musisz włączyć radio - może być samochodowe, ale bez RDS-u, najlepiej z takim pokrętełkiem. Ustaw na 94,3 FM i jedziesz w prawo aż trafisz, tak do 102 FM. Jak tam nie znajdziesz to przełącz się na fale długie i tam szukaj. Powodzenia.

Trzej muszkieterowie: Patos, Pornos i Kompromis.

Lubie kiedy jest dramatycznie ale nadmiar patosu mnie zniechęca. Na tą przypadłość cierpiał np Władca Pierścieni. W Gwiezdnych Wojnach jest wręcz go za mało.

A ja zapytam tak: jak wygrać nagrody? :D

Luke S -> A Ty dalej swoje... xD

Nie da się.

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak to włączyć?

A w nagrodzie potatos

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.