Książki

Pokolenie Star Wars

StarWars.com

Na oficjalnej ukazała się zapowiedź zupełnie nowej książki pod tytułem "Generation Star Wars", której wydanie zaplanowanej na następny rok. Oto kwiecista zapowiedź tego wydawnictwa:

"Pokolenia fanów przetrwały tak jak przetrwali fani Gwiezdnych Wojen - nie poprzez samo istnienie, ale rozkwitanie po ponad 30 latach. Kiedy pierwszy film Star Wars pojawił się w kinach w 1977 roku zainspirował on ruch lojalnych zwolenników, który przerasta zwykłą fascynację kinowym hitem SF.

Gwiezdne Wojny to światowy fenomen szczęśliwych pokoleń bliskich sobie duchem osób, które biorą udział w opowieściach, komiksach, kostiumach, grach, a nawet w czekaniu w kolejce na następne wielkie wydarzenie. Są znanymi osobistościami i gwiazdami rocka. To politycy, artyści, nauczyciele, naukowcy, rodzice i pisarze. Co więcej, ich hojne akty charytatywności, twórczości, czy pomocy społecznej, wszystko w imię ich wspólnej pasji, są legendarne.

W zbliżającej się książce "Generation Star Wars", autorki Bonnie Burton, Mary Franklin, oraz autor Pete Vilmur, pracownicy Lucasfilmu z unikatowym dostępem do fandomu i jego historii, odkryją tajemnice grup indywidualistów, które myślałeś, że rozumiesz. Są kimś więcej niż fanami i fankami, Pokolenie Star Wars to siła z którą należy się liczyć, i siłą z której można się cieszyć. Książka jest zaplanowana do wydania od Del Rey w następnym lecie."

A zatem oficjalna książka o światowym fandomie Star Wars, autorstwa Bonnie Burton, Mary Franklin i Pete Vilmura, ma zostać wydana latem następnego roku.

Temat na forumTagi: Bonnie Burton (14) Pete Vilmur (17) Przewodnik (160)

Komentarze (16)

Ksiązka o fanach.:)
Na pewno tego nie kupię.:(

A ja myślałem, że chodzi tutaj o jakiś serial podobny do ST: The Next Generations xD

Pokolenie SW < Pokolenie JP

JP na 100%!

a Imperatorowi nie (i to jest ból) ale dobra ludzie jesteście świetni (chodzi tu o Burzola, Sheda, Aquenrala, Nestora, Kacperosa i Amadeusza)

Dave --> Nadzieja matką głupich :P

Choć rebeliantom to pomogło ;(

Oby po polsku było.

Nie uwalniać Gunilopy!!

http://gwiezdnewojny.ovh.org

Nie, Kacperosa nie(pomyłka :P ) - tylko pozostałą czwórkę!

Zbanować Burzola, Sheda, Aquenrala, Nestora, Kacperosa i Amadeusza za głupie pomysły!

Uwolnić Gunilopę!!

http://gwiezdnewojny.ovh.org

Uwolnić Gunilopę!!

http://gwiezdnewojny.ovh.org

Uwolnić Gunilopę!!

http://gwiezdnewojny.ovh.org

Uwolnić Gunilopę!!

http://gwiezdnewojny.ovh.org

Uwolnić Gunilopę!!

http://gwiezdnewojny.ovh.org

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.