Kolekcjonerstwo

LEGO - 2 nowe zestawy

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejne dwa zestawy firmy LEGO, które trafią do sprzedaży w 2010 roku. Pierwszy z nich to Rebel Trooper Battle Pack o numerze 8083. Zestaw składa się z 79 klocków i jest przewidziany dla dzieci powyżej 6 roku życia. W skład zestawu wchodzi również figurka Zeva Senesci oraz trzy figurki żołnierzy rebelii. Drugi z zestawów to Snowtrooper Battle Pack o numerze 8084. W jego skład wchodzić będą 74 klocki i 4 figurki: imperialny oficer, pilot AT-AT i dwóch Snowtrooperów. Zestaw przeznaczony jest również dla dzieci powyżej 6 roku życia. Oba zestawy trafią do sprzedaży w Stanach już w styczniu 2010 roku.

 
 


Już niedługo możecie się spodziewać dokładniejszych informacji na temat tego co firma LEGO przygotuje w 2010 roku.Tagi: LEGO (420)

Komentarze (21)

Super. Może kupię.

mam już dużo różnych par bitew więc to też kupie ale ten pojazd rebeliantów wygląda jak zmywarka podłóg w supermarketach

WOW

Fajny speeder ale reszta pojazdów to kombinowanie aby było jak najfajniej a klocków jak najmniej - pół zarobione na licencji. Mimo że się wymądrzam to i tak kupie oba i to nie jedną pare, ale co najmniej 3 :D

brakuje jeszcze jednego zestawu na styczeń - 8092 Luke's Landspeeder

Brat niedługo rozpakuje zestaw "Echo Base", więc na kolejne zakupy LEGO SW te dwa zestawy są wręcz idealne. A sądząc po rozmiarze pudełka i ilości klocków cena będzie pewnie wynosić 40-60 zł.

Do tych co narzekają na ceny --> bądź co bądź nadal kryzys mamy (choć nasze PKB rośnie :P).

Takie se.

No fajne :) ale te pojazdy jakieś dziwne

kosmiczne zestawy to i ceny kosmiczne

fajne ale ceny jak z kosmosu

Fajne i pewnie kupie ale zgadzam się że ceny Lego Star Wars są stanowczo za wysokie. Nie wiem czy to wina licencji ale inne zestawy są tańsze.

Zev Senesca, yaaa! :D

Rusis -> mówiłem do Darth Kacperossa i fakt, mówiłem o cenie.

Tu bardziej chodziło chyba o cenę.

Revs -> Bez bajek prosimy. Premiery obu zestawów są w styczniu 2010 zarówno w USA jak i w Anglii. I jeśli jakiś sklep je już sprzedaje to łamie umowę z LEGO.

Człowieku to Polska. W Anglii już byś mógł obydwa te zestawy kupić.

Super, kosztować będą 80, czy 120 zł? A może więcej? Wielka przesada z tymi cenami Lego ;/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.