Komiksy

Nowości komiksowe w USA

Rebelscum.com

Dziś w Stanach pojawił się jedynasty zeszyt cyklu The Clone Wars. Szczegółowe informacje znajdziecie w dalszej części.

The Clone Wars #11: Hero of the Confederacy # 2(3)

Obwiniany za śmierć członka królewskiej rodziny na Valahari, Anakin Skywalker zostaje odesłany na daleką placówkę na Ryloth. Tymczasem, Obi-Wan Kenobi przenika do królewskiego zamku w poszukiwaniu prawdy, która zaprowadzi go do nieoczekiwanego i śmiertelnie niebezpiecznego spotkania!
Jednak nawet odkrycie prawdy może nastąpić zbyt późno, aby uratować szlachetnego bohatera Konfederacji, który stał się dla Republiki wrogiem numer jeden!
Scenariusz Henry Gilroy i Steven Melching, rysunki Brian Kolchak, kolory Michael E. Wigwam, okładka Russell Chong. Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (790) The Clone Wars (1319)

Komentarze (8)

TCW- BUEEEEEE!

Nie czytam, profanacja.

Nawiązanie do Manfreda Albrechta Freiherra von Richthofena tak rzuca się w oczy, że aż słów brak. Mundur podobny do tego, jaki nosili piloci Luftstreitkräfte, order stylizowany na Pour la Merite. No i czerwony myśliwiec z czterema płatami to rzecz jasna wariacja na temat Fokkera Dr. I Czerwonego Barona. Takie nawiązania są fajne, gdy nie są oczywiste i wtedy cieszy, gdy się je odkryje. Tu twórcy podali wszystko na tacy.

Ten cały Tofen przypomina raczej Czerwonego Barona niż pilota Luftwaffe, a ciekawe kiedy pojawi się nawiązanie do ZSRR i Stalina

As Luftwaffe?

hełm trochę przypomina ten jaki miał Vader

Pilot wygląda jak jakiś oficer Wermachtu... Jeszcze mu tylko brakuje podniesionej w górę prawej dłoni i dymku "Heil Palpatine" :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.