Różne

Ranczo Skywalkera okiem fotografa

Philip Bloom

Philip Bloom, fotograf i filmowiec, miał okazję nakręcić film widowiskowo prezentujący Ranczo Skywalkera i jego malownicze okolice. Bloom przyjechał na Skywalker Ranch za zaproszeniem Ricka McCalluma i Mike'a Blancharda, którzy chcieli zapoznać się z najnowszym sprzętem kinematograficznym, który zamierzają wykorzystać przy produkcji filmu "Red Tails", oraz serialu aktorskiego Star Wars. Efekt ich pracy widać poniżej:Skywalker Ranch to najsłynniejsze miejsce pracy George'a Lucasa, a obecnie przede wszystkim siedziba Skywalker Sound, w którym swoje filmy montuje wielu amerykańskich filmowców, ceniąc sobie miłą atmosferę tego miejsca: sielankowy wiejski nastrój, oraz dostęp do najnowocześniejszego sprzętu do pracy. Jak pisze sam autor, podczas prac nad poniższym filmem pokój montażowy odwiedzili sami Ben Burtt, George Lucas i Quentin Tarantino.

Całą opowieść o pobycie na Ranczu Skywalkera, wraz z całą techniczną specyfikacją, przeczytać można w tym miejscu.Tagi: Ranczo Skywalkera (10)

Komentarze (12)

Malownicze epicentrum SW wygląda, jak w bajce.

Jak dla mnie to film dla wk******ia przeciętnego zjadacza chleba- ,,Spójrzcie jak tam fajnie... Wy nigdy tak nie będziecie mieli" ]:<

Ale wpierdol**o widać gwiazdy na niebie. Dużo bym dał, żeby w takim miejscu mieszKać;]

MATEK_MISZCZ --->
To nie wiesz, że w USA nie ma murzynów? Są tylko afroamerykanie!!! :D

Miejsce niezwykłe malownicze, ale tylko dla mieszczuchów. <3

Magiczne miejsce! Nie ukrywam, że chciałbym pracować w takim miejscu. Cisza, spokój, świeże powietrze, piękne widoki, idealna atmosfera do wytężonej pracy.

Co do samego filmiku - jest bardzo dobrze zrobiony i w pełni oddaje urok tego zakątku na naszej planecie.

Murzynów? Ciemnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych Matek_Miszczu!

Ta. news.php?10218

"który zamierzają wykorzystać przy produkcji filmu "Red Tails"" - to film o eskadrze murzynów z 2 wojny światowej ma być, tak ?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.