Komiksy

Zapowiedzi komiksowe na marzec i maj

StarWars.com

W sieci pojawiły się kolejne, trzeba przyznać wyjątkowo skromne zapowiedzi informujące jakich komiksów możemy się spodziewać w przyszłym roku. W marcu do sprzedaży powinien trafić czterdziestu szósty zeszyt cyklu Legacy, będący jednocześnie zakończeniem miniserii "Monster". Natomiast w maju powinniśmy ujrzeć pierwszy tom zbiorczego wydania Invasion.

Legacy #46: Monster # 4(4)

Przysięga Cade’a Skywalkera, że "nikt za niego nie umrze" zostaje wystawiona na próbę. Cade, który od dawna uciekał od rodzinnego dziedzictwa stanął na rozdrożach i bez względu na to, jaką drogę wybierze, przyniesie to z poważne konsekwencje.
Tymczasem szansa na pokój zamienia się w bitwę pomiędzy Jedi, Sithami i Imperialnymi Rycerzami!
Jest to punkt zwrotny dla Cade’a Skywalkera i całej historii Legacy!
Scenariusz John Ostrander, kolory Brand Anderson, tusz Dan Parsons, okładka Chris Scalf. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: marzec 2010.

Temat na forum.
Invasion Volume #1: Refugees - TPB

Dwadzieścia pięć lat po bitwie o Yavin, Luke Skywalker i galaktyka muszą zmierzyć się z pierwszym prawdziwym zagrożeniem od czasu pokonania Sithów: inwazją wrogich wojowników z innej galaktyki - Yuuzhan Vong!
Spokojna planeta Artorias znalazła się drodze obcej armady. Finn Galfridian, jego odważna siostra Kaye i ich rodzice zostają rozdzieleni i zmuszeni do walki o swoje życia kiedy następuje niespodziewana inwazja. A to dopiero początek ich przykrych doświadczeń …
To wydanie zbiorcze zawiera historię wydaną oryginalnie w zeszytach Invasion #0-5. Seria Invasion jest uzupełnieniem dziewiętnastoczęściowego cyklu wydawnictwa Del Rey, Nowej Ery Jedi i pierwszą graficzną prezentacją niektórych aspektów tego burzliwego okresu, w którym pojawią się dzieci Hana i Leii.
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Colin Wilson, kolory Wes Dzioba, okładka Jo Chen. Cena 18,99$, 144 strony. Premiera: maj 2010.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (238) Inwazja (Invasion) (63) TPB (138)

Komentarze (7)

Dziedzictwo wow.

Legacy zapowiada się miodzio.:)

przepraszam ze tak z innej beczki ale jeżeli ktoś wie skąd mogę dopaść komiksy SW w pl to proszę o kontakt na privie z góry dzięks :( i jeszcze raz przepraszam

Już nie mogę się doczekać Legacy. W końcu pokażą efekty Projektu Ossus, bo mimo, że odegrał ważną rolę to nie był szerzej przedstawiany. Z zapowiedzi widać, że akcja znowu nabierze tempa (wytraciła go po spotkaniu na Had Abbadon), trochę mi tego brakowało, bo ostatnio rozwijano poboczne wątki i postacie. Jak widać Dziedzictwo znowu dopadnie Cade i czyżby tym razem Skywalker wróci na dobre na ścieżkę Mocy? A okładka, hmm... powrót do dawnego stylu, który szczerze mi się nie podoba.
Czyżby oni zapomnieli o Invasionie? Robią na starcie półroczną przerwę, ciekawe czemu? BTW może zmienią rysownika na kogoś kto lepiej odda klimat NEJ.

Fajna Deliah ;P

INVASION YEAH ! :D
Szkoda tylko, że to nie coś nowego a wydanie zbiorcze :-( Kiedy nowe odcinki?

No po prostu loffciam przesłitaśne krejzolskie NEJ i YV :D Kissiaczki !

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.