Książki

''A Scanimation Book'' i encyklopedia postaci TCW

Amazon.com

Na amerykańskim Amazonie znalazły się dwie zapowiedzi zupełnie nowych wydawnictw ze Star Wars w tytule.

Pierwsze to "Star Wars The Clone Wars Character Encyclopedia", czyli jak sam tytuł podpowiada, encyklopedia postaci z serialu "The Clone Wars". Opublikowana przez wydawnictwo DK, encyklopedia powinna mieć 208 stron, kosztować około będzie 17 $, a w sklepach powinna ukazać się w drugiej połowie czerwca 2010. Pozostałe szczegóły zobaczyć można na Amazonie.

Drugi zapowiedziany tytuł to "Star Wars A Scanimation Book", czyli zebrane prace autorstwa Rufusa Butler Sedera, który sam opracował specjalną technikę, którą nazwał "scanimation". Skanimacja to specjalna technologia pozwalająca tworzyć obrazy, które wyglądają jakby się ruszały. Z resztą autor resztą omawia szczegółowo tę technikę w tym miejscu. Swoją pierwszą książką dla dzieci zrobioną w tej technice pod tytułem "Gallop!", artysta zdobył sobie sławę na całym świecie. Skanimacja Star Wars ma przedstawiać kilka klasycznych scen z wszystkich sześciu filmów sagi, w tym między innymi: ostateczną walkę Dartha Vadera i Obi Wana Kenobiego, manerwy Sokoła Millenium w pasie asteroid, czy ognisty pojedynek między Darthem Maulem i Qui-Gon Jinnem.

Książka, wydana w grubej oprawie, ma ukazać się maju 2010 i kosztować około 15 dolarów. Reszta szczegółów i drobnej jakości okładka tutaj.Tagi: Album (184)

Komentarze (9)

wiem że nie na temat ale wiek ktos jak sie nazywa muzyka która byla grana jak anakin wraz z 501 st. legionem wchodil do swiatyni???

Ekstra. <3 Już nie mogę się tego doczekać :D

Ale to banalne do zrobienia oo. Piękne <3

O ile się nie mylę ta technika skanimacji była użyta na kapslach pokemon ;D

Star Wars A Scanimation Book -> po prostu brak słów.:)

Szok. Ta skanimacja to po prostu czad! Czekam!

Mocny jest ten "Gallop!".

Są niesamowite!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.