Gry komputerowe

Tworzenie klas Wojownika i Inkwizytora Sithów

SWTOR.com

Na stronie gry The Old Republic ukazał się kolejny materiał z serii dzienników producenta, tym razem poświęcony Ciemnej Stronie Mocy czyli klasom Inkwizytora i Wojownika Sithów.

Skupiono się na tym, co dla nich najważniejsze, czyli potędze i dominacji. Każda z owych klas ma odmienną historię i cele, jakie sobie stawia osiąga różnymi drogami. Pierwsza klasa to typ "czarownika", druga typowego wojownika.

Wojownik preferuje rozwiązania siłowe, typu rozbijanie drzwi, walka bezpośrednia itp. Historia Inkwizytora to historia "polityczna", historia człowieka, który chce osiągnąć zaszczyty w Imperium. Wojownik doskonali swoje umiejętności walki, Inkwizytor polega głównie na Mocy.

Dodatkowo każda z klas będzie miała inny miecz świetlny - innego wzoru i z innymi właściwościami, a także inne kolory zbroi i ubrań. W przypadku wojownika głównie będzie to czerń i czerwień, inkwizytor dostanie purpurę i szarość.Temat na forumTagi: The Old Republic (505) Webdoc (106)

Komentarze (18)

rybcio1234 -> odezwał się człowiek , który nigdy Crysis'a nie widział ...

Ta gra jest super ta grafika i szczegóły, to jest powalająca gra .

Wychodzi na to że im wyższy wbijesz lvl tym bardziej przegiętą zbroje dostajesz ( w sensie negatywnym oczywiście )... Wojownik wygląda na tych artach potem jak transformer, a inkwizytor... nawet w wow'ie nie maja takich kosmicznych fatałaszków

ja i tak uważam,że zbroje są świetne

Sama idea inkwizytora jest niezła, a wątek politycznoimperialny może byc ciekawy. Człowieka ktory jest odpowiedzialny za stylistykę tej gry chyba wzięto ze straganu z kiczowatymi pamiątkami. Dawno nie widziałem tak brzydkich zbroi...

Też bym pograł sobie z takimi blondynami.

Dobra, inkwizytor ma dziwną zbroję. Ale co tam.

Czemu Inkwizytor a nie Sorcerer? Skoro Sithowie mieli swoją magię? Cienko BW, cienko.

Fragment testów - mam nadzieję, że walka z FUserem nie będzie ganianką za kolesiem którym dusi nas z daleka, a potem spie'ala żeby podładować manę.

A kicia 3:51 w środku? Heheheh fakt. Chciałoby się potestować z nią :D

Wolę mieć -100 do skilli, niż nosić tak kiczowate pancerze jako Sith o.O

moze własnie przez te Laseczki tak długo robią Kotora 3? Jeżeli kiedykolwiek zagram w SWTOR3 to chyba jedi

fajne laseczki tam grają :) widać, że chłopaki z Bioware się nie nudzą :)

Fajnie, ładnie, pięknie, ale mnie np. Mhrook nie rajcuje i chciałbym zobaczyć coś na temat magika Jedi, nawet jeśli zbiją go do poziomu głupiego healera, to i want to see it!

wreszcie pokazali walkę Player vs player

Inquisitor <3

robią warcrafta z SW. i gdzie się podział klimat ?
Galaxies jeszcze miał starwarsowy motyw, TOR wychodzi na komercyjny szajs.

Nie dostrzegasz potęgi Ciemnej Strony;)

Ja i tak będę grał po stronie Jedi :D

Sith Warrior wydaje sie takim berserkerem w SW, natomiast Inkwizytor staje sie coraz ciekawsza postacia i warto bedzie sie nad nia zastanowic przy tworzeniu postaci. Filmiki zapewne pochodza z closed beta...oj chcialoby sie tez potestowac gre:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.