Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #2

Różne

Nowych odcinków „Wojen klonów” nie widzieliśmy od dłuższego czasu, nic więc dziwnego, że w Internecie zaczyna pojawiać się coraz więcej plotek na temat przyszłych epizodów. Dziś przedstawiamy wam kolejną porcję pogłosek o serialu. Jak wiadomo, pogłoski te mogą okazać się prawdziwe lub też nie.

Po pierwsze, strona msn.com potwierdza krążące od wielu dni plotki na temat postaci z odcinka ”Grievous Intrigue”. Prócz Adi Galii zobaczymy też (Spoiler):Eetha Kotha(Koniec Spoilera).

Ta sama strona podaje też tytuły kolejnych dwóch odcinków – będą to ”Lightsaber Lost” i ”The Mandalore Plot”.

Niestety, na ”Lightsaber Lost” będziemy musieli znowu poczekać dłuższy czas, bowiem jego premiera jest zapowiedziana dopiero na 22 stycznia. Strona msn podaje też krótki opis odcinka:

(Spoiler):Gdy złodziej kradnie miecz świetlny Ahsoki, antyczny Jedi pomaga jej odzyskać broń.(Koniec Spoilera)


Natomiast program telewizyjny stacji ProSieben (31 stycznia, godzina 17:30) przedstawia nieco dłuższy opis:

(Spoiler):Ahsoka znowu ma pecha! Złodziej ukradł jej miecz świetlny. Początkująca Jedi rusza na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu swojej broni. Otrzymuje pomoc od doświadczonego weterana o imieniu Tera Sinube, zaznajomionego ze światem przestępczym. Jednakże, w przeciwieństwie do gwałtownej Ahsoki, Sinube jest spokojny i opanowany, ponieważ ma już swoje lata. Wkrótce Jedi dowiaduje się, że w tej zwykłej kradzieży kryje się więcej, niż się początkowo zdawało…(Koniec Spoilera)

Możecie również zobaczyć pierwszy obrazek z tego odcinkaO ”The Mandalore Plot” wiemy na razie tylko tyle, że zostanie wyemitowany 29 stycznia.

Ciekawą informację podaje też strona Oficjalna, przy zapowiedzi przewodnika po postaciach z serialu, o którym już pisaliśmy. Wspomina się tam o (Spoiler): „tajemniczej postaci o imieniu Pre Vizsla”.(Koniec Spoilera) Kim owa postać jest? Dowiemy się tego zapewne w przyszłych odcinkach.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Plotki (1049) The Clone Wars (1257)

Komentarze (38)

akurat wszystko będzie tak jak jest opisane

ech przerwy źle robią odcinkom TCW bo jest tylko coraz więcej plotek - mało prawdopodobne by Ahsoce złodziej ukradł miecz świetlny ;-/////
TOTAL FAKE !!

Ja tam bym bardzo chciał Yuuzhan Vongów, tyle, że nie w sezonie 2, a 3, jako taki swego rodzaju smaczek. Myślę, że byłoby to ciekawe urozmaicenie do TCW. Chciałbym np. aby podczas ich najazdu Sepkowie i Republika na te 3, czy 4 odcinki z nimi połączyli siły by ich przegnać. Wiem, że to trochę niedorzeczne, ale pomarzyć zawsze można. xD

Vandalek--> I dlatego nie zdziwiłby się jakby nagle pojawili się w TCW- najlepiej w okolicy stolicy ]:->

Gantis Ericteon -> Vongowie przecież wpadali do galaktyki na krótkie rajdy wywiadowcze.:)

Eeth Koth pojawił się już w książce "Wild Space", więc chyba historię o jego śmierci i tak można zignorować. Podobnie jak Adi Galię, tak i jego musieli zastąpić w Radzie z innego powodu niż śmierć.

Jeśli mają się pojawić Mandalorianie, to bym się nawet ucieszyła. Gdyby nie to, że to jest nasze kochane TCW i mam dziwne przeczucie, że ich schrzanią :/

to może Revan i Malak się pojawią

Eeth Koth niezniszczalny jak Venteress- ta też ginęła parę razy. Ja wcale nie zdziwiłbym się jakby np. Vongowie wpadli na chwilę do galaktyki- w końcu w TCW nie takie rzeczy już widzieliśmy

wreszcie Mandalorianie się pojawią

Burzol>>> Wiadomo jak zginął. Przeżył bitwę na arenie, ale jego kanonierka została strącona. Razem z nim zginął niejaki Tarados Gon. Jedyny, który przeżył to Sora Bulq.

<Lord Satham
Można ale tylko lektorem bez dubbingu

A można już kupić S1 w PL?

I sezon był dobry, jednakże jeżeli ''to'' będzie w II to (ocenzurowano) ,próba znalezienia miecza(jakby nie mogła zrobić nowego), osoby które powinny dawno gryźć ziemię o dziwo żyją ,może jeszce dadzą Malaka i Revana...??

Ale się cieszę, że przestałem to oglądać. Przynajmniej się nie muszę wkurzać o niekanoniczność :)

To ten dziadowski serial powinien być uznany za niekanoniczny a nie wszystko naokoło!

Pomyślmy,,, Eeth Koth,,, przeszedł po śmierci w żywą Moc.... Poszukiwał swojego ciała (coś co by się nadawało) i znalazł coś podobnego do swojego i się zmaterializował,,,

Zwracam uwagę, że źródłem rzekomej śmierci Eetha Kotha jest...album "Inside the Worlds of Star Wars: Attack of the Clones", i choć ten fakt został ponoć wpisany do Holocronu (czyli tak zwanego kanonu), jednak jest to źródło bardzo dalekie. Z jednej strony dalekie od George'a Lucasa i jego woli. Ale z drugiej strony przede wszystkim to jest dalekie od fanów, nie widzieliśmy czy Eeth się poświęcił w walce, czy zginął jak tchórz chowając się za skałą, a może po prostu wpadł pod czołg Separatystów? Dla fanów dużo ciekawsze powinno być, żeby Koth pojawił się - a co więcej być może nawet zginął - w serialu, albo książce, albo w komiksie, bo to będzie miało dużo większą wartość, wreszcie go zobaczymy, a może nawet polubimy, nareszcie poznamy tę postać.

Pozatem: jak Eeth Koth zginął, jak nie zginął? Przecież będzie w serialu :).

Barissa jest padawanką, Eeth żyje, Mandalorianie to hippisi, co jeszcze?

chyba przerzucę się na Star Treka

eeth koth moze byc fajnie

hahahah ale sracie

"Eeth Koth is taken hostage and tortured; while searching for Grievous, Rex encounters a clone deserter." - to nie wygląda mi na retrospekcję. Mam nadzieję, że "spece" od Lucasa po prostu pomylili Kotha z Kolarem...

Erth Koth?! O zgrozo! Modlę się żeby okazało się że to jednak Agen Kolar.

Ja pierdziele, ten sezon bije poprzedni na głowę tymi przerwami w emisji.

Samo pojawienie się nazwiska Vizsla to dobry znak. Czyżby brat/kuzyn Tora? Kompilacje rodzinne to chyba najsłynniejszy znak markowy "Gwiezdnych Wojen".

ech... Komu sie chce na to czekac...?

Czyżby miałby pojawić się brat/kuzyn/syn siostry wuja babci od strony ojca dowódcy Straży Śmierci? Chyba, że nazwisko Vizsla to zbieg okoliczności, ale w to raczej wątpię. Zaś co się tyczy rzekomego pojawienia się Kotha, to mam nadzieję, że -jeżeli okaże się to prawdą- będzie zrealizowane na zasadzie jakiejś holoprojekcji lub retrospekcji, gdyż zmartwychwstanie będzie jakąś pomyłką. Gorzej jednak, jeżeli twórcy nie tyle go wskrzeszą, ile po prostu uznają, że zwyczajnie nie zginął na Geonosis. Tego się jednak po ludziach z Lucasfilm nie spodziewam. Na nowe odcinki czekam i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Spoilery poniżej!

Eeth Koth!? Dla mnie szok. Odcinki żywych trupów czy jak? Pewnie syn Vizsly jak mniemam.
A po kego lecieć po galaktyce i szukać swojego miecza, jak można stworzyć nowy? Wszystkie te plotki to jakieś totale debilizmy. Mam nadzieję że to tylko plotki, bo jak się okaże że Koth żyje to normalnie ...

Bzdury! To nie może być Eeth Koth, który JEST MARTWY! Może to jakaś zmyłka i się okaże, że to jednak Agen Kolar?

Taa... Wskszeszają Kotha... Niedługo podczas wojen klonów zobaczymy Maula albo Yaddle :/

Korlic->
Chyba ich śmierć Kotha za wiele nie obeszła.

E... moje pytanie,,, kiedy 2 sezon w Polsce? W angielskiej wersji dużo nie wyciągnę..,

@Korlic-albo pokażą Go w jakimś wspomnieniu/nagraniu albo nasz "ulubiony serial" znowu zniszczy biedny kanon.

Ja tu czegoś nie czaje... jak mają pokazać w Wojnach Klonów Eetha Kotha ,skoro zginął w bitwie o Geonosis !!!!!!!!! WTF LOL BRUDAS

Sky> Ten jest 'Pre', a temu z Open Seasons jest 'Tor" na imie, wiec, nie ten, miejmy nadzieje.. ; P

VIZSLA?!?!?!?!?! Ten Vizsla?

co oni mają z tymi przerwami? :/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.