Fandom

Wesprzyj TheOldRepublic.com.pl

TheOldRepublic.com.pl

Grupka zapaleńców i fanów nadchodzącej gwiezdnowojennej gry MMO RPG „The Old Republic” tworząca tematyczny serwis internetowy chciałaby za pośrednictwem Bastionu, przekazać wiadomość wszystkim osobom, którym los społeczności związanej z „The Old Republic” nie jest obojętny.TheOldRepublic.com.pl to stosunkowo młody, bo założony 24 wrześnie 2009 roku, serwis zajmujący się spolszczaniem wszystkiego, co związane jest z najnowszym projektem MMO BioWare – „Star Wars: The Old Republic”. Pomysł zrodzony w głowie Escaladra szybko został uformowany w portal tematyczny, który możecie oglądać dziś pod adresem www.theoldrepublic.com.pl. Po niedługim czasie do ekipy składającej się z dwóch osób, Escaladra i Sonixa, dołączyli kolejni, Binol i Mario. Każdy ma tutaj swoje zadania, które stara się wykonywać na jak najwyższym poziomie, co możecie sami ocenić poprzez odwiedzenie naszego portalu.

Co konkretnie robimy?
Przede wszystkim tłumaczymy. Wszystko począwszy od newsów, filmów, poprzez opisy planet, postaci, ras, na komiksie kończąc.
Mimo, że jesteśmy amatorami, staramy się wykonać naszą pracę na bardzo wysokim poziomie. Nie tłumaczymy wszystkiego słowo w słowo, a staramy się przelać w to duszę i specyficzny klimat, który może być zatracony przez nieodpowiednie podejście do tematu. Warto również dodać, że oprócz oficjalnych wiadomości istnieje również wiele mniej znanych materiałów, których nigdy nie pomijamy w swoich artykułach i to właśnie dlatego nasz serwis posiada największą polską bazę informacji dotyczącą „The Old Republic”.

Jak szybko tłumaczymy?
Nie stawiamy na tempo pracy, a na jakość. Mimo że może to brzmieć jak wymówka, to jednak możecie ocenić to sami poprzez porównanie innych stron tego typu z naszą. Nowe tłumaczenia pojawiają się w dość krótkim odstępie czasowym od oryginału angielskiego. Newsy są pisane w błyskawicznym tempie, często wyprzedzającym popularne serwisy zajmujące się profesjonalnie tematyką Gwiezdnych Wojen. Staramy się robić wszystko dobrze i tego się trzymamy.

Tworzenie społeczności.
Wiadomo, że bez ludzi niczego się nie stworzy. Dlatego zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w naszej niewielkiej społeczności, zarówno na forum, jak i stronie głównej. Każdy chętny do pomocy będzie mile widziany. Możecie mieć wkład w coś, co ma szansę zaistnienia na polskiej scenie gwiezdnowojennego fandomu.

Jak pomóc?
Wystarczy, że zgłosicie swoją chęć pomocy. Na forum, lub kontaktem bezpośrednim z Escaladrem (namiary podane na końcu). Zostaniecie sprawdzeni, a jeśli wykażecie się odpowiednimi umiejętnościami, przyjęci do ekipy.
Potrzebujemy głównie osób znających język angielski w stopniu umożliwiającym tłumaczenie tekstu. Jednak takie osoby muszą także wykazać się kreatywnością i umiejętnością interpretacji tłumaczonego tekstu, bo suche, dosłowne fakty, nie czyta się przyjemnie.

Słowem zakończenia.
TheOldRepublic.com.pl tworzony jest przez ludzi, dla ludzi. To od was, w dużej mierze, zależy przyszłość projektu, jak i polskiej sceny fanów The Old Republic. Stwórzmy więc taki fandom razem, połączonymi siłami, by później czerpać jeszcze większą przyjemność ze wspólnego grania w najnowsze MMO rodem z BioWare.

Kontakt:
Escaladr:
GG – 9493356
Email: Almightygelo@gmail.comTagi: The Old Republic (508)

Komentarze (5)

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to... czytamy jeszcze raz i próbujemy zrozumieć, bo news napisany jest w języku polskim (zakładam - ojczystym), a jego przesłanie nie jest chyba zbytnio skomplikowane.

Ale o co chodzi? Teraz to chyba żarty se stroicie tak? Na koniec pytacie, Why not?

a ja polecam swtor.net.pl

bardziej profejsonalne + redakcja ma zgodę LucasArts na wykorzystwanie materiałów z oficjalnej

gameplay z gry - drobna pomoc, znacie gameplay nie-z-gry?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.