Różne

Tydzień Jedi na Bastionie

Jedi OrderJednymi z najbardziej rozpoznawalnych elementów Gwiezdnych Wojen dla przeciętnego widza są białe zbroje szturmowców, postać Dartha Vadera czy miecze świetlne. Jeśli spojrzymy z punktu widzenia osoby bardziej zaznajomionej z Gwiezdnymi Wojnami, to cała saga i spora część rozszerzonego wszechświata opiera się na walce dobra ze złem. Złem utożsamianym przez Sithów i dobra pod postacią Jedi. Odwieczna walka pomiędzy tymi grupami napędza wydarzania tego wszechświata i staje się natchnieniem dla autorów.

Nie tak dawno temu przeprowadziliśmy na Bastionie sondę z pytaniem o to, jakie tygodnie chcielibyście ujrzeć. Tak jak w świecie Gwiezdnych Wojen, tak i w sondzie główna walka rozgrywała się pomiędzy tygodniem Sithów i tygodniem Jedi. Ten pierwszy mieliście okazję zobaczyć w zeszłym miesiącu, w tym miesiącu natomiast czas na spotkanie z fascynującym światem Rycerzy Jedi.

Przez najbliższe siedem dni będziemy dostarczali Wam teksty przygotowane przez Jedi Order oraz redakcję Bastionu. Na sam początek zapraszamy jednak do zapoznania się z wizytówką Jedi Order, którą od jakiegoś czasu można znaleźć u nas w dziale fandom. Dostępna jest w tym miejscu.

Wszystkie atrakcje tygodnia Jedi przygotowywane przy udziale Jedi Order można zobaczyć w tym miejscu.Tagi: Tydzień Jedi (17)

Komentarze (22)

Sithowie kryją się w cieniu - Jedi wychodzą z mroku.

no no może by bardzo ciekawie

Jedi Order to sprawdzona marka, będzie ciekawie i profesjonalnie! :)

Jedi króle, niech prowadzi ich moc.

Yeah, zapowiada się ciekawie. JO to zawodowcy, dadzą radę.

Jetti przeżyje jakoś

hura!

Najbardziej lubię Jedi, i ten tydzień mi się podoba

No nareszcie xD

JUŻ CZEKAM !!!

SexyBack ^.^

Jupi! :)

Wee, at last xD.

Czekam na atrakcje ; >

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.