TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Ricky Martin i Natalie Portman w jednym filmie?

2002-05-04 00:12:00 KS

Ricky Martin, mógłby zadebiutować w filmie będącym sequelem “Wirującego seksu” (“Dirty Dancing”). Producent Harvey Weinstein z Mirmaxu robi wszystko co w swojej mocy, by namówić gwiazdę muzyki pop, do zrobienia tego filmu jeszcze w tym roku. Weinstein dodatkowo chce aby Natalie Portman zagrała dziewczynę bohatera granego przez Ricky`ego Martina. Cała akcja ma być przeniesiona z gór Catskill, do Miami, gdzie będzie ulokowany klub Salsy, w którym będzie pracował Martin. Podobnie jak oryginalny „Dirty Dancing” będzie to historia miłosna, pomiędzy bogatą dziewczyną a biednym tancerzem.
Dirty Dancing z 1987 z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey zarobił ponad 120 milionów dolarów, również płyta z muzyką zyska uznanie i popularność.
Ananova dodaje, że Ricky Martin od dawna szukał czegoś w tym stylu, gdzie mógłby trochę potańczyć, a może nawet i zaśpiewać piosenkę lub dwie. Podoba mu się pomysł Harveya.
Warto dodać także, że Natalie Portman w jednym z udzielonych kiedyś wywiadów, powiedziała że „Wirujący seks” jest jednym z jej ulubionych filmów i zawsze marzyła o roli takiej jaką grała Grey.
O sequelu „Dirty Dancing” z Ricky Martinem i Natalie Portman mówi się już od bardzo dawna, pierwsze doniesienia są nawet z 2000 roku i można je przeczytać na Stopklatce.
TAGI: Natalie Portman (383)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..