Bitewniaki

Mistrzostwa Krakowa Star Wars Miniatures 2010

forum Star Wars Games

Z Krakowa dobiegają do nas dobre wieści. To właśnie w Grodzie Kraka urządzone zostaną drugie w historii polskiego „gamingu” Star Wars Miniatures lokalne mistrzostwa. Mistrzostwa Krakowa Star Wars Miniatures 2010 odbędą się za nieco ponad tydzień - 13 marca. Turniej zorganizowany zostanie w sklepie Smok w Galerii Kazimierz na ulicy Podgórskiej 34. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 10, do godziny 11 trwać będą zapisy, potem rozpocznie się właściwa część mistrzostw. Wpisowe na turniej wynosi 25 złotych, całość wpłat będzie przeznaczona na nagrody, którymi będą boostery dodatkó Star Wars Miniatures i puchary. Poza nagrodami rzeczowymi na zwycięzców czekają szczytne tytuły: Mistrza Krakowa, Wicemistrza Krakowa i Mistrza Krakowa Juniorów – tytuł przyznany najwyżej sklasyfikowanemu graczu poniżej 13 roku życia.

Mistrzostwa Krakowa przygotowane będą w formacie 200 Constructed – Restricted. Rozegrana zostanie odpowiednia liczba rund „swiss” a następnie trzy rundy finałowe dla ośmiu najlepszych graczy. Aby wziąć udział w turnieju należy zabrać:

 • kostkę d20,
 • znaczniki mocy i życia,
 • długopis i kartkę,
 • rozpiskę swojego składu,
 • dopuszczoną do turnieju mapę.
  Dopuszczone do gry mapki oraz sposób przygotowania rozpiski składu znajdziecie tutaj w oficjalnym wątku Mistrzostw na forum Star Wars Games. Sędzią głównym zawodów będzie pan Roman Cupek z Bielska-Białej. Ponadto biorących w turnieju udział tyczą się pewne restrykcje:

  1. Gracze i obserwatorzy podczas trwania turnieju nie mogą korzystać z telefonów komórkowych podczas gry czy obserwowania gry (obserwator może się oddalić i odebrać telefon). Gracze biorący udział w turnieju proszeni są o całkowite wyłączenie telefonów.
  2. Obserwatorzy nie mogą w żaden sposób ingerować w rozgrywane mecze, proszeni są o zachowanie ciszy przy stolikach graczy. Za coś takiego grozi „game loss” lub dyskwalifikacja osoby, której obserwator zamierzał pomóc.


  Na chwilę obecną gotowość gry w turnieju zgłosiło ponad 20 osób z Krakowa i okolic, rywalizacja będzie więc ogromna. Pilny kontakt z organizatorami turnieju można uzyskać pod numerem telefonu: 503106982.

  Wszelkie szczegółowe informacje na temat Mistrzostwa Krakowa Star Wars Miniatures 2010 uzyskacie na forum Star Wars Games.

  Wszystkim graczom i organizatorom życzymy powadzenia!  Tagi: turniej SWM (12)

  Komentarze (5)

  Kraków tak daleko.

  Dave MK to impreza otwarta. Kazdy moze przybyc, zagrac i co najwazniejsze zdobyc tytul i puchar.

  News bez komentarza Comndo jest newsem straconym.

  Krakowiaczek jeden miał.... a smok gdzie ?

  Gdybym był Krakowiakiem, przybyłbym.

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Bitewniaki"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.