TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

50. Spotkanie Gorzowskich Fanów Star Wars

2010-03-16 18:17:55 Dagobah

I tak oto kolejny fanklub Star Wars w Polsce doczekał się swojej złotej rocznicy. W tym przypadku jest to Gorzowskie Stowarzyszenie Miłośników Star Wars „Dagobah”, które w maju zorganizuje swoje 50. Spotkanie Gorzowskich Fanów Star Wars!Drodzy towarzysze! Miłośniczki i miłośnicy Gwiezdnych Wojen!

Oto zbliża się dzień, na który czekaliśmy z utęsknieniem niemal sześć lat. Dzień, w którym dążenia i marzenia wielu z nas zostaną spełnione, a serca ludzi pracy wypełnią się szczerą radością. Oto nadchodzi wielkimi krokami jubileuszowe 50-te spotkanie Gorzowskich Fanów Star Wars, na które serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gwiezdnej sagi z całej Polski. Nerdzi wszystkich miast łączcie się i przybywajcie tłumnie, bowiem oto czeka Was dzień pełen wrażeń z nutką nostalgii za czasami minionymi!

Startujemy w sobotę 1 maja 2010 roku w samo południe happeningiem na placu katedralnym w Gorzowie Wlkp., po czym przenosimy się do ART Caffe - Teatralka w znanym z konwentu Dagobah teatrze im. Juliusza Osterwy. W kawiarni postaramy się przybliżyć Wam działalność gorzowskiego fanklubu, przeplatając wspominki szeregiem najróżniejszych zabaw i quizów starwarsowych. W okolicy godziny 17.00, rozpierzchniemy się na przerwę obiadową, by pod wieczór przypuścić szturm na zacny klub, gdzie doładowani %Mocą% biesiadować będziemy do wczesnych godzin porannych.

Miejsce spotkania: ART Caffe – Teatralka
Polecany nocleg: Akademik AWF

W razie pytań obywatel Skrzat chętnie na nie odpowie. Snop5@op.pl
TAGI: Gorzów Wlkp. (98)

KOMENTARZE (2)

  • Rycu2010-03-16 20:55:05

    Zabawy czas nadszedł He he!

  • Bolek2010-03-16 18:28:17

    Miłej zabawy. Ja będę zakuwać :D

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..