TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

"Gwiezdne Wojny" w warszawskim TRAFFIC CLUB

2010-03-19 13:28:18 S.W.A.T.

S.W.A.T. szykuje się kolejną gwiezdnowojenną imprezę. Wszystkie szczegóły znajdziecie w dalszej części wiadomości nadesłanej do nas przez organizatorów.


Serdecznie zapraszamy w sobotę, 27 marca od godz. 12:00 do 16:00 na „Gwiezdne Wojny” w warszawskim TRAFFIC CLUB, czyli „robocze spotkanie ze Star Wars Artistic Team”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na Waszą prośbę spotkanie będzie dłuższe oraz przygotowaliśmy nowe atrakcje. A oto co przygotowaliśmy na najbliższe spotkanie.

W programie:

1. Finał internetowego konkursu rysunkowego „rysujemy karykatury postaci z Gwiezdnych wojen” – więcej informacji na stronie S.W.A.T.u.

2. Zawody w Star Wars Monopoly – dla zwycięzców nagrody.

3. Kontynuacja budowy bojowej stacji kosmicznej, która zbudowana jest z ponad 3800 klocków LEGO. Chętni do budowy proszeni są o zgłaszanie się do na adres info@swat.org.pl z dopiskiem „budowa stacji kosmicznej”. W pierwszej kolejności będą brane osoby, które zgłosiły się poprzez naszą stronę internetową (www.swat.org.pl) oraz przyjdą punktualnie o godzinie 12:00 do TRAFFIC CLUB.
Maksymalna ilość osób, które wezmą udział w tym zadaniu to 6 z możliwością zmiany w trakcie spotkania.

4. Turniej „Starmiliada”, czyli niezwykły i niezmiernie interesujący turniej, w którym zmierzą się dwie drużyny składające się z całych rodzin i fanów „Gwiezdnych Wojen”. Uczestnicy będą realizowali różne zadania oraz sprawdzimy ich wiedzę w zakresie wszystkich filmów z cyklu „Gwiezdne Wojny” – włącznie z serialami animowanymi. Ich celem będzie zdobycie jak największej ilości punktów, dzięki którym przejdą do kolejnego etapu i wezmą udział w wielkim finale za który zdobędą nagrody – czekamy na wasze zgłoszenia pod adresem info@swat.org.pl.

5. Konkurs strojów bez ograniczeń wiekowych, czyli zapraszamy wszystkich do przyjścia ze swoimi strojami oraz zaprezentowanie ich nam. Dla najlepszych nagrody.

6. Star Wars Hydepark, czyli dyskusja o „Gwiezdnych wojnach” prowadzona przez Was i dla Was. Chcemy żebyście podzielili się z nami swoim hobby i pokazali skarby „Gwiezdno wojenne”, o których coś opowiecie. Czekamy na zgłoszenia od osób, które chcą się wcześniej przygotować i potrzebują pomocy przy opowiedzeniu o swoim hobby (mamy rzutnik i nagłośnienie) – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres info@swat.org.pl z dopiskiem „Hydepark” – maksymalnie 10 min dla jednej osoby i nie dłużej niż do 16:00.

7. Kącik z robotami, a w nim m.in. nauka programowania robotów wspólnie z astrodroidem R2-D2, robo-psem oraz jedyną w Polsce zdalnie sterowaną repliką w skali 1:1 R2-D2. Przewidujemy również naukę j. angielskiego.

8. Trening mocy w nagrodę za dobre zachowanie oraz pomoc przy prowadzeniu punktów programu – bez względu na wiek osób pomagających. W treningu mocy wykorzystujemy urządzenie „The Force Trainer”.

9. Ciekawostki o strojach z „Gwiezdnych wojen” oraz możliwość przymierzenia elementów zbroi szturmowca imperium.

10. Rysowanie postaci z „Gwiezdnych wojen” – uczymy się rysować postaci z „Gwiezdnych wojen” oraz wybranie najlepszych prac i wręczenie ich twórcom nagród.

11. Kącik z zabawkami z "Gwiezdnych wojen" - prosimy dzieci o zabranie figurek swoich ulubionych bohaterów, które będą mogły wykorzystać podczas zabawy wielkimi modelami statków kosmicznych (m.in. 60 cm Sokół Millenium) oraz maszyn kroczących AT-TE – nowe pojazdy kosmiczne czekają na bohaterów sagi.

Wszystkie atrakcje prowadzone są przez rodziców, którzy przyjdą na spotkanie oraz przez członków stowarzyszenia Star Wars Artistic Team.

Wstęp oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne.


Relację z lutowego spotkania znajdziecie w tym miejscu.
TAGI: Imprezy / eventy (142) S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73) Warszawa (310)

KOMENTARZE (4)

 • Rycu2010-03-19 21:55:52

  Do centrum Polski by się szło.

 • Matek2010-03-19 15:20:24

  Hmm do Warshafffki godzina drogi, kto wie ... :D

 • Dave2010-03-19 15:10:07

  Wajnie. Może przyjdę.

 • Testar2010-03-19 14:51:31

  No,nareszcie coś w warszawie!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..