Gry komputerowe

"The Old Republic" także na konsole? UPDATE

EUCantina

Podczas ogłoszenia gry "The Old Republic" na PC przewodniczący Electronic Arts, Frank Gibeau, w rozmowie z przedstawicielem największej strony o grach w Europie, Eurogamer.net, stwierdził, że ona, a także osadzony w innym świecie "Warhammer Online" mogą zostać przeniesione na konsole.

"Nie jesteśmy w stanie na razie powiedzieć z całą pewnością czy owe gry ukażą się na konsole" - stwierdził jednak. - "Są pewne warunki i zasady jakich trzeba się trzymać w tym biznesie. To [The Old Republic] jest produkt BioWare i Lucasa, a Electronic Arts jest w tym partnerem, gdyż jest właścicielem BioWare".

Dziś na stronie poświęconej grom video VG247.com ukazał się plan wydawniczy na 2011 rok dotyczący konsoli Xbox 360.Jak widać, wśród tytułów znalazła się także gra ze świata Gwiezdnych Wojen. Czyżby więc słowa Gibeau miały się potwierdzić? Na razie jest to niepewne, wszystko okaże się z czasem. Kto wie, może właściciele konsol doczekają się też konwersji na swoje maszyny.

Temat na forum.

UPDATE

A jednak ta wieść okazała się plotką. Sean Dahlberg, odpowiedzialny za kontakty z fanami na forum TOR oświadczył, że gra wyjdzie tylko na PC.

- Wiemy, że istnieje wiele systemów operacyjnych i platform, na których można grać, ale The Old Republic przeznaczona jest na komputery osobiste z systemem Windows. Dlaczego gra znalazła się na tej liście nie wiemy, ale nie powinno jej tam być.Tagi: The Old Republic (506)

Komentarze (12)

prędzej czy póżniej wyjdzie, tak jak the force unleashed na pc

Dokładnie! Nie dla Psa Kiełbasa.

Na konsole, to fajnie ale ja nie będę miał czasu se pograć....ech.

Tak myślałem, że mam rację ^^ I raczej nie liczyłbym na Waszym miejscu na zmianę stanowiska BW w tej sprawie w bliższej i dalszej przyszłości :)

Dupa, nie pogram sobie z Lukiem S. :(

i sprawa się wyjaśniła

realia rynkowe są jednak trochę inne i jak tylko gra na PC nie odniesie sukcesu finansowego bardzo szybko pan Sean D. będzie inaczej śpiewał:)

Jak to mawiają: nie dla psa kiełbasa!

:D

komuś się chyba już zbiera na PA, co? ;>

na konsoli to ja bym se pograł ;) zawsze jest ten 1%..

Śmiem twierdzić, że w sprawach ToRowych orientuję się dość nieźle i zgodnie z ostatnimi doniesieniami ma wyjść (przy najmniej na razie) tylko na PC, nie wyjdzie raczej na MACa i na 99% nie będzie na konsolach. Może w przyszłości.

Niech zrobią TOR na PSP to z Lukiem S założymy gildię :D.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.