Detours

Kolejne wieści o komediowym serialu Star Wars

Variety.com

Amerykański dziennik Variety zamieścił krótki artykuł o nowym serialu komediowym Star Wars, który oficjalnie został zapowiedziany przed tygodniem.

Jak na wstępie obiecuje fanom Seth Green: "...to nie będzie ssało tak bardzo jak wam się wydaje". To właśnie Green, razem z drugim twórcą serialu "Robot Chicken" - Mattem Senreichem, w nowym serialu Star Wars będą pełnić funkcje konsultantów artystycznych, co w rzeczywistości oznacza, że to im przypada zadanie ukształtowania wizji serialu i nadania mu odpowiedniego rodzaju humoru, który będzie pasował do uniwersum Star Wars. "I nie chodzi tu o Jar-Jara rażącego elektrozłączami swój język." - dodaje Seth Green, " To nie jest ten rodzaj humoru. Gdyby George (Lucas) chciał zrobić taką wersję Gwiezdnych Wojen wybrałby do tej pracy zupełnie innych ludzi". Wtóruje mu Senreich, mówiąc " Zgadzamy się w tej kwestii z fanami, bo sami jesteśmy fanami."

Oprócz tych wypowiedzi w artykule podano kilka informacji: serial nie będzie składał się z krótkich skeczów, tak jak w "Robot Chicken", nie będzie tylko parodią, a fabularną komedią, opartą na postaciach. W serialu mogą się przewinąć bohaterowie znani z filmów, ale obecnie nie ma żadnych planów na pojawienie się postaci z "Wojen Klonów". Nie zdecydowano się jeszcze na długość odcinków, ale nie będą trwały dłużej niż pół godziny. Nie wybrano też żadnej stacji telewizyjnej, ani konkretnej daty premiery. Co ciekawe animacja będzie robiona poza USA, ale niekoniecznie w singapurskim studiu Lucasfilm Animation.

Jak widać z zamieszczonych informacji serial jest jeszcze w bardzo wczesnym etapie produkcji, a jak przyznają sami twórcy wszystkie te informacje, jak i sama zapowiedź serialu została opublikowana tak wcześnie tylko po to, żeby "rozwiać szerzące się plotki". Może to oznaczać, że przewijające się wcześniej pogłoski o serialu dla małych dzieci o roboczym tytule "Squishies", o których pisaliśmy tutaj, to właśnie przedwczesne zapowiedzi tego projektu komediowego, którym opiekują się Green i Senreich.

Produkcją nowego serialu zajmuje się Jennifer Hill ("The Backyardigans"), głównym scenarzystą jest Brendan Hay ("The Daily Show"), a głównym reżyserem Todd Grimes ("Back at the Barnyard").

Temat na forumTagi: Serial komediowy (13) Star Wars Detours (42)

Komentarze (17)

A tak w ogóle to szkoda, że serial jest w tak wczesnej fazie. Liczyłem na jakiś zarys w ciągu najbliższych tygodni.

To może być bardzo dobre, tym bardziej Sethu Greenu, że ukradłeś mi pomysła!

Fajnie! Czekam z niecierpliwością na polską premierę (o ile w ogóle będzie).

Dobrze się zapowiada, ale co z tego wyjdzie?

Zapowiada się ciekawie.

Seller -> Przestań narzekać na narzekających, ssiesz i wcale mi się nie wydaje.

A co do newsa to się cieszę od samego początku, czekam na więcej informacji no i jak na sam serial :)

Ja tam się tego boję. Za dużo już było eksperymentowania w uniwersum SW...

Mistrz Jedi>>>> Wiedziałem, że znajdzie się co najmniej jeden co zacznie narzekać. A to dopiero początek. Gdy zdradzą miejsce akcji, przedstawią wygląd postaci, powiedzą coś o fabule narzekaczy będzie więcej.

taaaa. i zobaczymy mistrza Yodę jak na jakimś nadzwyczajnym zebraniu Rady Jedi rzuca kawałami o Twi'lekankach X_x żenada.

Nestor --> Ale miałem na myśli, że sprawdził się w Star Warsowych klimatach. :/

Mimo że projekt jest nadal na wczesnym etapie produkcji nadal jestem pozytywnie nastawiony do tego serialu. Liczę na to, że Seth i Matt dotrzymają słowa i nie zawiodą fanów.

Ludwik-> Seth Green pokazał swój talent w Beverly Hills 90210

Poczekamy, zobaczymy co z tego wyjdzie

Ja tam jestem za, tylko nadal mnie zastanawia, czy to będzie kanon, czy nie, jak RC - oby, bo wtedy będzie fajnie.

Nie. Mniej.
Jeśli chłopaki dostaną na tyle swobody, że to nadal będzie *ich* serial, to... będzie zajebiście.

A ja jestem pozytywnie nastawiony do projektu. Seth Green już pokazał swój talent w RC, więc IMHO będzie ciekawie. Zwłaszcza "...to nie będzie ssało tak bardzo jak wam się wydaje" te słowa napawają optymizmem. :D

"...to nie będzie ssało tak bardzo jak wam się wydaje" Tylko bardziej?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.