Kolekcjonerstwo

Widevision "The Empire Strikes Back"

RebelScum

Niedawno informowaliśmy Was o najnowszych planach firmy topps, produkującej karty kolekcjonerskie z Gwiezdnych Wojen. Zgodnie z ich planem wydawniczym w maju bieżącego roku nastąpi premiera najnowszego dodatku karcianego pt. The Empire Strikes Back, w formacie widevision. Zgodnie z oczekiwaniami, wraz ze zbliżaniem się daty premiery możemy poznać prace kolejnych artystów zaangażowanych do tworzenia tej serii. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować Wam kilka kart autorstwa Dana Curto, które znajdą się w tym zestawie. Dla tej części z Was, która śledzi newsy w serwisie kolekcjonerskim Rebelscum, Dan Curto może wydać się znajomy, gdyż jest jego redaktorem.Tagi: Epizod V: Imperium kontratakuje (462) topps (113)

Komentarze (9)

Eee, yyy... Jakieś takie... yyy.

Tragiczne rysunki.

Prawie tak dobre jak bazgrołki HMM.

Starsze epizody zawsze bardziej mi się podobały.

A mi się tam podobają :D

a mi się nie podobają -.-

Jednak widevision mają też swój urok :)
A jeżeli chodzi o klasyczne to na październik Topps zapowiada:
Clone Wars: Rise of the Bounty Hunters

Jakościowo moim zdaniem nie są tak złe, jeśli porównam ostatni dodatek filmowy - RotS z pierwszym z ANH to moim zdaniem jakościowo RotS był o wiele lepszy. Tak samo jeśli chodzi o porównanie Galaxy V z 2010 roku z Galaxy I z 1993. Jedyne na czym ubolewam tak na prawdę to wydawanie coraz większej ilości zestawów w formacie widevision.. Jednak wolałem klasyczny.

Myślałem, że Topps to przeżytek przeszłości, a tu proszę jeszcze dają radę. Szkoda, że odbiegają już od jakości pierwszych serii wymyślając jakieś potworki.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.