Gry komputerowe

The Old Republic Timeline #7

SWTOR.com

Dzisiaj na stronie gry The Old Republic ukazał się kolejny odcinek wspomnień mistrza Gnost-Durala, zatytułowany "Peace for the Republic".

Wiek przed złupieniem Coruscant, dwóch uczonych Jedi wyruszyło na wyprawę, która stała się największą tajemnicą swoich czasów. Rycerz Eison Gynt i jego mistrz, Barel Ovair, postanowili zbadać starożytną świątynię Sithów na Yavinie 4. Zostali tam zaatakowani przez Massasów i zaprowadzeni do grobowca Nagi Sadowa, gdzie pojawiła się złowroga ciemna moc. Mistrz Gynta powrócił na Coruscant ranny i niemal szalony z rozpaczy po śmierci swego ucznia. Wiele lat później okazało się, że Eison żyje. Zaatakował Ovaira i zginął w trakcie pojedynku. Przypuszczano, że został skażony ciemną stroną na Yavinie i wrócił do Świątyni Jedi aby się zemścić. Prawda jednak okazała się bardziej przerażająca....Przypominamy, że wszystkie newsy związane z TOR znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (504)

Komentarze (20)

Jax> Gnost-Dural mówił że w następnym raporcie będzie coś o gwiezdnej kuźni. (chyba revan i malak będą w TimeLine 8.)

Naprawdę Timeline bardzo dobry, wszystkie trzymają klimat ;)

Swoją drogą Massasi powinni wyginąć, ale jak widać przetrwali. Ciekawi mnie jak wytłumaczą powrót Nagi Sadowa. Może znalazł jakiś sposób na powrót z zaświatów, chociażby dzięki kultystom, co z kolei mogło pokrzyżować plany Imperatora. Możliwości jest całkiem sporo.

Mihoo -> Hmm. Rzeczywiście. Zapomiałem o tym. Retcon? Może Nadd zabił innego ducha, albo tak mu się tylko wydawało? :>

Wszystko to piękne i "epickie", tyle, że duch Sadowa został unicestwiony przez niejakiego Nadda nieco wcześniej.

Kliknij strzałkę w pasku narzędzi filmiku i masz do wyboru dwa formaty. Wczoraj sobie pobrałem. [zaznaczam: mam kiepskie łącze] Jakieś dwie godziny zmarnowane dla pięciu minut :P.

Wie ktoś skąd ściągnąć Timeline'y w HD na dysk? :P

Ja tylko żałuje, że tak fantastycznym odkryciom w chronologii Gwiezdnych Wojen nie towarzyszą (póki co) konkretne źródła pokroju książek. Goście od TORa umieją zaskoczyć. Najlepsze jest to, że sprawa TORa jest cały czas otwarta i to we wszystkie strony. Niby wiemy wiele, ale na prawdę nic nie wiemy. Ani o preludium wojny, o samej wojnie i o tym jak wojna/pokój się skończą. Znamy ramy, w które można wlewać jeszcze tony treści.

Haha no rzeczywiście 3:32 Obi-Wan z czasów Wojen Klonów

Najbardziej zagadkowe było to ostatnie ujęcie ze Star Forge jako tło do wypowiedzi... wiedzą jak narobić ludziom apetytu.

Nareszcie, długo kazali sobie czekać na kolejne nagranie, ale warto było. Swoją drogą Naga Sadow widać nie lubił się z Imperatorem Sithów. Znam tylko jedną osobę z tego obozu za którą nie przepadał. Był nią Ludo Kressh. Czyżby to on został Imperatorem?

3.30
Na pierwszym planie...
Obi wan?! WTF XD

nareszcie!!!
kocham te timeline'y. reszta może się schować :P

0_0 To ma MOC!

Aż mnie ciarki przeszły.

Ciekawie wygląda...

uwielbiam te nagrania :D

To ma klimat. Naga Sadow uważał The Sith Emperora za niegodnego miana Sith. Czyli musieli się wcześniej znać :]

Infiltracja zakonu Jedi niezwykle mi się podoba. Chłopak musiał być epicki, żeby tyle lat spędzić pośród dżedajów i nie dać się wykryć.

Kocham nawiązania do Tales of the Jedi <3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.