Gry komputerowe

Twórcy The Old Republic opowiadają o walce

SWTOR.com

Twórcy The Old Republic uraczyli nas dziś filmikiem opisującym walkę w grze. Jak mówią, jest to esencja bycia bohaterem, i zastanawiali się jak ją pokazać. W niektórych grach MMO jest tak, że wielu bohaterów walczy z jednym wrogiem. W tej grze ma być inaczej. Będzie można rzucać granatami, robić fikołki, to będzie nowy poziom walki. Jedi mogą odbijać strzały z blasterów, łowcy nagród używać plecaków odrzutowych itp.

Ogólnie rzecz biorąc, ma to być odejście od tradycyjnego stylu walk w grach. Twórcy zastanawiali się jak to by było walczyć jak Vader lub Han Solo itp. Każda klasa ma być zbalansowana pod tym względem. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania tego, co twórcy mają do powiedzenia:Dodatkowo w kolejnym odcinku Kącika Developera prezentującego rzeczy, które znajdą się w grze, pojawił się dziś krótki film przedstawiający naturalne środowiska niektórych planet:Przypominamy, że wszystkie newsy związane z TOR znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (494) Webdoc (106)

Komentarze (19)

VADER12- Nie pisz z Caps Lockiem, a po drugie co ma wspólnego ze sobą Republic Comando z KotOR'em? I zapewniam Cię, że nie ma na żadnym świecie(tak nawet w twoim wyimaginowanym) gry Star Wars, która nazywa się "Old Republic"

Ta gra wygląda coraz lepiej. Nie zdziwiłbym się gdyby pobiła WoW'a, choć to będzie trudne. Ona po prostu od WoW'a będzie lepsza. Czekam!

co news to lepiej :P

Ta gra wygląda coraz lepiej... :)

NIEŹLE POKAZANA GRAFA NAWET, NIEZŁE BRONIE, MOCE I POSTACIE. MAM STAR WARS OLD REPUBLIC ALE INNĄ WERSJĘ. MAM STAR WARS KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC I JESZCZE REPUBLIC COMMANDO.

2:48 - senior designer, a wygląda na 17 lat :P

Stele - Owszem, grafika w TORze będzie specyficzna, ale nie będzie uboga jak na tym filmiku. Jak napisał Urthona będziesz mógł robić postacie non-human, więc nie wiem o co się jeszcze czepiasz. Zresztą wyje*ane mam na to czy czekasz czy nie(na TOR), po prostu nie rozumiem twoich argumentów i tyle ;) PiS.

Stele ---> pewnie na ludziach łatwiej pokazywać różne rzeczy. W grze będzie można stworzyć nieludzia, jak powiedział jeden z twórców, Will Beckman:

"The players will have the option of creating non-human player characters. However all of the player characters will speak basic as much of the entertainment in the conversations comes from the player character responses."

(http://darthhater.com/2009/12/16/interview-series-the-audio-of-tor/ )

@RodzyN jr. Nie, nie twierdze, że to efekt końcowy. Nie zaprzeczysz jednak, że TOR będzie utrzymany w takiej komiksowej grafice postaci, a i grywalnych alienów nie doświadczymy. Jest to dla mnie odejście od oryginalnego klimatu SW na rzecz pomieszania TFU z TCW. Nie podoba mi się to, więc wyrażam swoje zdanie.

Satham i Stele - Czy wy uważacie, że to jest końcowy wygląd grafiki?? pff n00bs :D.
Ten filmik ma przedstawić fizykę poruszania się postaci i nic poza tym, ludzie nie panikujcie bo to nie jest efekt końcowy!!!

Co do filmiku... :D no nie mogę się doczekać, oby było z abonamentem :D, mniej ciot na serwerach. Jedi Guardian zaj***ście wywija mieczem i to będzie moja klasa :D.

Nie wiem czym się tu podniecać?
Tło niby realne ale postacie sztuczne, a jak tło sztuczne to postacie realne...???

Sithowy agent z przenośną osłoną? Lekka przesada. Wystarczyło mu dać znaacznie większy zasięg i niech się kampi.

Z filmików wynika, że sithowy lord z lightningami jest przepakowany. Na tych klipach nigdy nie jest ofiarą. Może będzie miał strasznie mało hp, bo miecz i obszarowe pioruny nie brzmią zbalansowanie.

Szkaradna grafika. Brak zróżnicowania rasowego. Po cztery klasy na stronę... Nie, nie czekam na TORa. Zapoznam się z fabułą, aby nie mieć wyrwy w uniwersum, ale grać w to nie zamierzam, choćby darmowe było.

0:44 Z-6 rotary blaster cannon?

No to jeśli facet nie chce być Jedi bo trooperzy wymiatają... sukces tej gry będzie zależał od balansu klas.

Albo będzie idealnie i hit albo do dupy i kaszana.

wymiata, yeahhhh :))))))

Normalne miecze <3

To teraz trudny wybór: łowca, żołnierz czy przemytnik :D

Ahh to wygląda za****, łowca nagród się nieźle prezentuje, oby było z free

Może jednak nie wszyscy będą wybierać "władające Mocą" postacie...

He he.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.