Komiksy

The Old Republic: Blood of Empire #1

SWTOR.com


Galaktyka jest w stanie wojny. Imperium Sithów wymierza cios za ciosem Republice, której porządek został zachwiany z powodu powrotu starożytnych wrogów i Jedi walczących w obronie swoich terenów. Jednak zwycięstwo Imperium nie jest jeszcze przesądzone …

Teneb Kel, niezwykle mądry, młody człowiek wykształcony jako Sith, zostaje wybrany przez swoich mistrzów do tajnej misji, misji dotyczącej samego imperatora i zagrożenia dla tysiącletniego planu mrocznego Lorda. Skazany na zagładę w przypadku porażki, przeznaczony na stracenie w wypadku sukcesu, Teneb musi rozwikłać rozgrywającą się wokół niego intrygę jeśli chce przejąć kontrolę nad swoim przeznaczeniem i zmienić bieg historii.

Wczoraj na stronie www.swtor.com pojawił się nowy internetowy komiks zatytułowany "The Old Republic: Blood of Empire". Podobnie jak w przypadku "Threat of Peace", tak i tym razem komiks jest dostępny bezpłatnie i będzie się ukazywał się w regularnych odstępach czasu na oficjalnej stronie gry.

Akcja "Blood of the Empire" została umiejscowiona na długo przed podpisaniem traktatu z Coruscant i przywróceniem pokoju pomiędzy wielkimi siłami galaktyki. Komiks oparty na zbliżającej się grze Star Wars: The Old Republic przynosi ze sobą nowych, zarówno pozytywnych i negatywnych bohaterów, a także przedstawia nowe rewelacje na temat wewnętrznych intryg samego Imperatora.

Pierwsze siedem stron znajdziecie bezpośrednio w tym miejscu. Autorem scenariusza jest Alexander Freed, jeden z pracowników firmy BioWare pracujący nad grą, rysunki wykonał David Ross, tusz Mark McKenna, a kolory Michael Atiyeh.

Akt 1: Shades of the Sith
Wojna zaczyna się tutaj! Uczeń Sithów musi się zmierzyć z armią Republiki, niewolnikiem schwytanym w trakcie wymiany ognia, tajemnicą czystej krwi podczas podróży przez pogrążone w zbrodni ulice portu kosmicznego Peragus. Te osoby znajdą się w cieniu imperatora i mrocznej rady, a ich działania określą przyszłość Imperium i Starej Republiki.

Temat na forum.Tagi: Blood of the Empire (20) Komiks internetowy (149) The Old Republic (505)

Komentarze (11)

Uch, nie dość, że znacznie lepsze rysunki to na dodatek dali aż 6 stron. Fabuły jeszcze nie oceniam chociaż nasz Sith trochę kozaczył w stylu Galena, ale może to tylko tak na "dzień dobry" zrobili.

Oho, odkopują Peragusa. Nie sądziłem, że go jeszcze kiedyś zobaczymy.

Hmm. Zastanawiający postulat, pewnie wydam trochę kaski na przyswojenie sobie wszystkich zagwozdek .

to niech dają za darmo dla fanów

będzie szał XD i te 6 stron

Ty to lubisz <3

Może być ciekawie.

Są smaczki z KOtora 2 (Peragus)

Nawet 7! Komiks jest całkiem niezły, lepszy niż "połamany" poprzednik, ma dość interesującą postać głównego bohatera i fabułę (chociaż zalatuje trochę pierwszym The Force Unleashed, ktoś też ma takie spostrzeżenia?). Będę śledził ten komiks.

6 a nie 3 strony? Miodzio <3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.