Wojny Klonów

Wywiad z Danielem Loganem

Różne

W związku z zakończeniem drugiego sezonu „Wojen klonów”, w Sieci pojawia się coraz więcej materiałów promujących ostatnie odcinki. Przy okazji premiery nowego Insidera, jak zwykle ukazał się fragment wywiadu z Danielem Loganem, czyli młodym Bobą Fettem. Nie zapomnijcie odwiedzić profilu magazynu na Facebooku.Od jakiego czasu wiedziałeś, że powrócisz jako Boba i jak ciężko było utrzymać to w sekrecie?

Teraz mija jakiś rok. Byłem bardzo podekscytowany i zaszczycony jednocześnie, gdy poproszono mnie, bym znów się w niego wcielił. Bardzo ciężko było nie pisnąć ani słówka – naprawdę! Ilekroć ludzie pytali mnie co robię i czy pracuję nad jakimś projektem, chciałem im powiedzieć: „Wkrótce wrócę jako Boba! Oglądajcie TCW!”

W jaki sposób Boba zmienił się, odkąd zobaczyliśmy go w „Ataku klonów”?

Jest starszy, bardziej doświadczony i poruszony śmiercią taty. W Epizodzie drugim był wciąż małym chłopcem, uczącym się od ojca, który był jego całym światem. Teraz Boba jest całkiem sam i ma misję.

Czy było ci ciężko grać postać, która jest młodsza od ciebie? Czy obejrzałeś ponownie „Atak klonów”, by przygotować się do roli? Jakie cechy osobowości Boby uwypukliłeś?

Tak, zobaczyłem ponownie parę razy Epizod II, zwracając szczególną uwagę na mój dawny głos. Fett ma około dwunastu lat w serialu, więc jeśli chciałem pozostać wierny barwie głosu z filmu, musiałem nieco obniżyć ton i sprawić, by brzmiał poważniej.

Ci z Was, którzy nie mogą się doczekać ostatniego odcinka, mogą tutaj zobaczyć obrazki z niego. Należy zmieniać numer w adresie url od 01 do 09. Dwa z nich prezentujemy poniżej.

Na stronie Cartoon Network, w dziale wideo, możecie natomiast zobaczyć dwa nowe filmiki promocyjne – „Hip Hop Hunters”, czyli wzbogacony o nowe scenki klip znany nam jeszcze przed premierą drugiego sezonu, oraz „Galactic Travel Partners”, przypominający ofertę biura podróży.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Daniel Logan (43) The Clone Wars (1254)

Komentarze (12)

Pyzy mi zrobiła.

Fajne arty

Wyprowadzenie (psa) i SLAVE I, ciekawe.

O NIE! Ahsoka w niebezpieczeństwie! Tyle nerwów... :/

fajną minę zrobiła;)
Plo też

o tak Ahsoka tworzy klimat !

pewnie coś smacznego :)

Wiecie co mama mi dziś dała na kolację ?

RodzyN jr. -> To Twoje zdanie, dla mnie jest klimatyczny nawet z Aśką :)

ogór - Owszem. Byłby klimatyczny gdyby nie Ahsoka. :/

Ahsoka nie będzie jedyną, która złapie Aurrę. Na jednym obrazku ma niebieską klingę przy gardle, więc Plo/Ani będą w to dodatkowo zamieszani, co zmniejsza szansę na manto dla małej Togrutanki. :(

Ten screen z Plo Koonem i Aśką niezwykle klimatyczny, już mi się podoba ta scena :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.