Wojny Klonów

Wywiad z Anną Graves

Różne

Dzisiaj chcielibyśmy Wam zaprezentować kolejny wywiad pochodzący z najnowszego Insidera, tym razem z Anną Graves. Poprzednia rozmowa dostępna jest tutaj, a w tym miejscu możecie przeczytać ją po angielsku. Nie zapomnijcie odwiedzić profilu magazynu na Facebooku.Co sprawiło, że zainteresowałaś się rolą Satine?

Myślę, że postaci stają się interesujące wtedy, kiedy ciekawi cię co one robią i dokąd się udają. Satine trzyma się mocno w świecie „Gwiezdnych wojen”, a to z powodu jej przeszłości i relacji z Obi-Wanem. Lecz może ona też działać sama, więc chcecie wiedzieć co dalej się z nią stanie. Oto, co mnie do niej przyciągnęło.

Satine została w pewien sposób stworzona tak, by przypominała Cate Blanchett. Czy modelując jej głos, szukałaś jeszcze innych inspiracji?

Dave Filoni powiedział mi, że podobała mu się gra aktorska Cate [w filmach „Elisabeth” i „Elizabeth: Złoty wiek”]. Starałam się więc wygłosić kilka przemów Satine z równą siłą. Dodałam też nieco księżniczki Lei, głównie dlatego, ponieważ w Epizodzie V jej związek z Hanem staje się taki „flirciarsko-wojowniczy”. Chciałam, by stanowiła wyzwanie dla Obi-Wana, nawet większe od tego, jakim była Leia dla Hana.

Czy wiedziałaś jak będzie wyglądać księżna, gdy nagrywałaś jej kwestie?

Dave opisał mi ją, ale nie widziałam jej aż do czasu, gdy skończyliśmy nagrywać „The Mandalore Plot”. Najpierw zrobiłam „Voyage of Temptation” – Satine miała tam być tylko gościem. Całe szczęście, dzięki Filoniemu i Lucasowi, jej rola została zwiększona, tak samo jak historia politycznej walki księżnej, którą toczyła na Mandalorze. Nagraliśmy więc „The Mandalore Plot” parę miesięcy później, a na końcu „The Duchess of Mandalore”.

W związku z premierą cyklu „Epic April” w programie „Attack of the Show” na G4, w Sieci ukazało się mnóstwo materiałów dotyczących „Gwiezdncyh wojen”. Poniżej prezentujemy filmiki związane z „Wojnami klonów”, a reszta atrakcji dostępna jest tu.Pierwszy filmik to wywiad z Danielem Loganem [Boba Fett] i Jaimie King [Aurra Sing]. Opowiadają oni o swoich wrażeniach związanych z „The Clone Wars” i o początkach swoich karier. Warto zauważyć, że Jaimie wspomina o serialu aktorskim… niestety, wszystko jest ściśle tajne.W drugim wideo mamy szansę zobaczyć jak powstawały ostanie odcinki serialu na Ranczu Skywalkera. Dave Filoni i inni prezentują szkice, storyboarding, modelowanie postaci i miejsc oraz nagrywanie dźwięków.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Anna Graves (6) Daniel Logan (43) Dave Filoni (402) Jaime King (11) The Clone Wars (1254)

Komentarze (2)

Dubbingowanie to dla mnie nie rola. Równie dobrze ja mogę dubbingować.

taa super, że jej rola została zwiększona bo za mniejszą by mniej zarobiła...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.