Gry komputerowe

Kolejne biografie bohaterów The Old Republic

SWTOR.com

I. Darth Malgus

Darth Malgus urodził się na planecie Dromund Kaas jako człowiek o imieniu Veradun. We współczesnej historii Imperium Sithów, Malgus jest ciekawostką. Podczas jednej z kampanii poznał kobietę z obcej rasy, którą traktował bardziej jak żonę niż niewolnicę. Służyła razem z nim podczas najbardziej udanej kampanii, podczas której między innymi zniszczono Świątynię Jedi na Coruscant. Miał na swoich usługach najemników z wielu ras, i nauczył się wielu języków.

Udało mu się nie zwracać uwagi na polityczne gierki w Imperium po podpisaniu traktatu z Coruscant. Podczas gdy Sithowie walczyli między sobą by kontrolować armie i sojuszników co miało doprowadzić ich do upragnionych stanowisk w Mrocznej Radzie, Darth Malgus prowadził militarne ekspedycje w Nieznane Regiony, zagarniając nowe terytoria i powiększając zasięg władzy Imperatora Sithów.

Choć często wypowiadał się przeciwko polityce spalonej ziemi, można było polegać na nim. Nie miał swojej stałej bazy, więc Sithowie, którzy nienawidzili jego ciągłych nawoływań do zmian, nie mogli wystąpić przeciw niemu.II. Mandalore

Mandalore to po trochu generał, po trochu król, a po trochu watażka. Nie jest to tytuł dziedziczny - czasami mogą upłynąć stulecia a Mandalorianie pozostawaliby bez przywódcy.

Kiedy jeden z nich ma wizję przyszłości w jaką ma podążać jego frakcja, i siłę do zdobycia tytułu, wszystkie klany muszą się podporządkować lub walczyć przeciwko niemu.

We wczesnych latach wojny, Imperium poparło marionetkowego Mandalore'a, zwanego Mandalorem Mniejszym, który zjednoczył klany zanim został pokonany podczas blokady Drogi Hydiańskiej. Aby przywrócić swój autorytet i dać nową energię klanom, Mandalore Mniejszy zorganizował Wielkie Łowy - ogólnogalaktyczny turniej, w którym oprócz sławy, zwycięzca miał wyzwać go na pojedynek, zabić i przejąć tytuł.

Nowy Mandalore, Artus, który wygrał zawody, pomału skonsolidował swoją władzę, dusząc w zarodku bunt tych, którzy uważali, że należy iść drogą Mandalore'a Kontynuatora i poprzeć Republikę. Dziś jego pozycja jest nie do podważenia, a Mandalorianie pozostają dobrze opłacanymi sojusznikami Imperium.III. Generał Garza

Generał Garza urodziła się na Coruscant. Jest strategicznym i taktycznym geniuszem z niemal perfekcyjną kartoteką. Służyła w czasie wojny i odegrała ważną rolę w utworzeniu i treningu wojskowych Sił Specjalnych.

Choć jej zasługi są duże, zyskała opinię bezlitosnej i bezkompromisowej i często oskarża się ją o samowolne, sekretne wypady przeciw Imperium. I mimo tego, że nie zostały one potwierdzone, wielu wątpi by Garza była w stanie obronić ostateczne zwycięstwo dla Republiki.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z TOR znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (508)

Komentarze (15)

Malagus tiki taki i kasztanki xD

Przy Malgusie spodziewałem się większych fajerwerków.

Znowu mudzin xD
Zbroja taka trochę cukierkowa, ale hełm ładny :)

Mandalor Power Rangers :|

Malgus <333 Koocham <333
Robi się coraz ciekawiej, a postacie są wyraziste i świetnie nakreślone. Tak trzymać!

Pani generał zapowiada się ciekawie.
A Mandalor jest jakiś nijaki.

Malgus - poza Vadera:)

Malgus: Miniaturka tego Sitha w Holonecie została tak przycięta, że od razu w oczy rzuca się podobieństwo do Vadera, sprawdźcie
Rycus: Z tabli można sie dowiedzieć, że stłumił Powstanie Togrutańskie.
Nem'ro: Ma kopalnię Shvash i problemy z Czarnym Słońcem.

Jak nie ma Rycusa to mnie nic nie interesuje, on rządzi!

No Malak jak nic

Łoł. A co nasi mando geje na temat zbroi Mandalore'a? Bardzo oryginalna.

@darth destruktor, Sithowie doprowadzili do władzy marionetkowego Mandalora (timeliny), a po zakończeniu wojny wymienili go na bardziej wygodnego (wspomniane w jednym z timelinów).
Darth Malgus: Czyli bohater trailera nie jest typowym Sithem, bo jeszcze nie spotkałem się z Lordem, który uczynił niewolnicę swoją partnerką, czyżby była mowa o tamtej Twi'leczce? Z tabeli w Holonecie wynika, że Mistrzem Jedi, którego zabił w Świątyni był Ven Zallow.
Artus: Czy słowo "rasa" nie powinniście zastąpić "frakcją", swoją drogą w tekście nie ma nic o rasie ani frakcji. Z tabeli możemy się dowiedzieć, że u Mando doszło do Schizmy Krzyżowców pod przywódstwem Jicolna Cadery.

Destruktor->
Odnosząc się do Wook, chyba tak:

http://starwars.wikia.com/wiki/Artus

Moment...to to jest ten ten mandalore z timeline'u, czy jeszcze inny?

Co tu dużo pisać... :)

Radzę Wam potłumaczyć napisy w aurebeshu, które znajdują się w tle :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.