Fandom

Podziękowania od ekipy tworzącej Pyrkon 2010

Pyrkon

Ekipa tworząca poznański konwent Pyrkon 2010 podsumowała wszelkie straty, zyski oraz inne statystki, w tym między innymi akcję krwiodawstwa. Przy okazji przesyła podziękowania dla wszystkich, którzy przybyli do Poznania w pierwszy weekend wiosny!

Od Pyrkonu minęło już nieco czasu - niektórzy zdążyli już pewnie o nas zapomnieć, a u nas wciąż trwają podsumowania! Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami m. in. statystykami tegorocznego konwentu:

3023 uczestników
38 gości
290 twórców programu
350 punktów programu
ponad 640 godzin programu


Chcieliśmy Was również przeprosić za wszystkie niedociągnięcia, które pojawiły się w trakcie tworzenia i realizacji imprezy (w szczególności za zator na akredytacji). Zdajemy sobie sprawę z rozrostu konwentu i tego, że czas najwyższy poszukać nowej lokalizacji (jesteśmy już w trakcie negocjacji na przyszły rok), rozwinąć akredytację (m.in. o kolejne punkty wcześniejszej sprzedaży) i dać Wam jeszcze więcej atrakcji.
Jeśli macie uwagi czy pomysły jak rozwiązać problemy, które zauważyliście - nie wahajcie się, napiszcie na PyrForum lub wyślijcie e-maila na lathea@pyrkon.pl.

Na koniec serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali na Pyrkon 2010! Tym, którzy postanowili pomóc przy organizacji, programie, ochronie czy gżdaczowaniu - bez Was nie byłoby konwentu! Dziękujemy także największej grupie, która przez 3 marcowe dni wypełniła i stworzyła niepowtarzalną atmosferę Pyrkonu 2010 - uczestnikom!

Hanna "Alfar" Bielerzewska

Szef Bloku LARPowego Pyrkon 2010
Media Branżowe Pyrkon 2010
Temat na forumTagi: Konwent (438) Pyrkon (59)

Komentarze (10)

weselny klimat, tak się zaczyna, jest biały welon a w nim dziewczyna.... strumienie wódki i trochę wina.zarżnięta świnia...i ten tłusty bit

Pyrkon, pewnie było fajnie.

Stocznia Fondor!

A ja pozwolę sobie zacytować bardzo mądry fragment relacji BFSW:

"jedyną ochroną konwentu byli nerdy-komedianci w kamizelkach kuloodpornych, bez większego rezultatu udający twardzieli. "

I tyle na temat.

Harpoon -> Ja wiem, że bez "ochrony" się nie obejdzie, ale to co tam jest serwowane to śmiech na sali. Niektórzy to chyba poczuli, że mają misję szerzenia wk**wu między uczestnikami...

Bolek- wygląda na to, że będziesz musiał sam własny konwent zorganizować, żeby ich nie było ...

Do tych statystyk dodałbym:
- ilość litrów wypitego alkoholu
- ilość litrów wylanego alkoholu XD

A imprezę oczywiście sponsorowała stocznia Fondor! :D

Następnym razem poproszę bez panienek w kamizelkach kuloodpornych wylewających browarki. Dziękuję ;)

Komandor Alfar!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.